Акустична система Divoom Voombox-Rock Green

Код товару: 1376672
Немає в наявності
  • Інформація по Divoom Voombox-Rock Green
  • Виробник: Divoom
  • Гарантія: 12 міс.
  • Код виробника: Voombox-Rock Green
  • Вага: 1.15 кг.
  • Короткий опис:

    Акустична система Divoom Voombox-Rock Green

Опис Акустична система Divoom Voombox-Rock Green

Всеспрямоване звучання
Акустика Divoom Voombox-Rock зроблена в форматі портативного пристрою, який здатний забезпечити висококласне звучання, де б ви не знаходилися. Завдяки 6 професійно налаштованим динамікам (по парі твітерів, повнодіапазонних і пасивних), звук поширюється на 360° навколо колонки, щоб кожен міг почути улюблений трек в найкращому варіанті. Випромінювачі скомпоновані всередині симетрично, тому поширення звуку всеосяжне. Потужність аудіо дорівнює 30 Вт.

Комунікація з колонками
Використавши ще одну таку ж колонку, ви зможете створити справжній вибух музики, який здатний зробити вашу вечірку живою і динамічною. Для підключення використовується функціонал TWS, який пов’язує техніку в єдину мережу. При цьому не потрібно шукати провід для підключення – досить здійснити комунікацію за допомогою Bluetooth. Стабільний сигнал і чудова якість звуку забезпечені.

Функціонал паувербанка
Корисною особливістю Divoom Voombox-Rock стала можливість використання техніки в якості паувербанка. Достатньо лише підключити розряджений девайс до колонки через відповідний роз’єм, щоб вона поділилася своєю енергією. За рахунок такої функції ви завжди зможете зарядити смартфон, якщо той раптово втратив частину заряду.

Тривала автономність
Акумулятор, встановлений в колонці Divoom Voombox-Rock, має вражаючий об’єм – 5000 мАг. За рахунок такого запасу забезпечується 14 годин автономного функціонування з прослуховуванням музики, як показали практичні досліди. Заряду вистачає для заповнення енергії смартфонів та інших сумісних девайсів. Не відмовляйте собі ні в чому.

Захищений міцний корпус
Конструкція корпусу відповідає коефіцієнту водозахисту IPX5: бризки дощу, водойми або басейну не завдадуть шкоди техніці. Будова з використанням металевої основи і гумового захисту стала запорукою міцності. Ремінець для наручного носіння дозволить взяти акустику з собою, а стійка основа – розташувати на будь-якій площині.

Характеристики Акустична система Divoom Voombox-Rock Green

USB для воспроизведения нет
Класс защиты IPX5
Соотношение сигнал / шум нет данных
Количество / диаметр динамиков нет данных
Микрофон есть
Разъем зарядки USB Type-C
Дисплей нет
Индикация разряда
Тип акустики портативная
Формат акустики 2.0
Мощность 30 Вт
Материал корпуса металл, пластик, резина
Цвет Green
Частотный диапазон 60 - 18 000 Гц
Вес 0.813 кг
Wi-Fi нет
Версия Bluetooth Bluetooth 4.2
Кардридер нет
Питание аккумулятор + USB
Время автономной работы до 14 часов
Емкость аккумулятора 5000 мАч
FM-приемник нет
Пульт ДУ нет
Подсветка без подсветки
Размер 200 х 85.6 x 66.5 мм
Аудио разъем 3.5 мм есть