Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-2G16-90

Код товару: 413756
Під замовлення
7196 Грн
  • Інформація по Ubiquiti AM-2G16-90
  • Виробник: Ubiquiti
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 12 міс.
  • Модель: AM-2G16-90
  • Вага: 3 кг.
  • Габарити: 90x20x16 см.
  • Короткий опис:

    Спрямованість - спрямована, частота - 2.4 ГГц, варіант установки - зовнішній

Опис Ubiquiti AM-2G16-90

Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-2G16-90 - це двохполярізаційна секторная антена для організації мереж пористої структури. Підходить для передавачів частотою 2.4GHz, проте створювалася переважно для серії Ubiquiti Rocket AP. Підтримує мультиплексування по MIMO 2x2

Режим TDMA AirMAX (основний для Ubiquiti Rocket AP) є пріоритетним для роботи з даною антеною, адже AM-2G16 / 90 надає для нього апаратне прискорення. Тому, працюючи з передавачами сторонніх виробників, ви втрачаєте головною проприетарной «родзинки» Ubiquiti. Проте, AM-2G16 / 90 сумісна з будь-якими передавачами заданої частоти.

У свою чергу, зв'язка Rocket з AM-2G16 / 90 показує кращі результати продуктивності в PtMP-мережах порівняно з іншими антенами, так що в якості базової станції раціонально використовувати Rocket M2 або Rocket M2 GPS. Її передавач може одночасно обробляти більше сотні клієнтів (не рекомендується перевищувати поріг в 40 активних підключень), а програмний комплекс AirMAX, крім захисту від колізій шляхом розподілу трафіку по часу, включає в себе широкий стек технологій для оптимізації роботи:

AirView - спектральний аналізатор частот з побудовою діаграм і веденням статистики.

AirSelect незамінна в умовах високої радіозашумленності - слідуючи заданим користувачем правилами, динамічно переключається на найменш зашумленний канал, підбираючи оптимальну ширину і режим модуляції трафіку.

А також система графічного моніторингу з відображенням підключених / відключилися пристроїв прямо на карті місцевості.

Характеристики Ubiquiti AM-2G16-90

Спрямованість спрямована
Частота 2.4 ГГц
Коефіцієнт посилення 16 dBi
Варіант установки зовнішній
Поляризація горизонтальна
Колір білий