Мастило автомобільне Xado LX-MO 2 450 мл (XA 30042)

Код товару: 1617880
Під замовлення
297 Грн
  • Інформація по Xado XA 30042
  • Виробник: Xado
  • Країна-виробник: Україна
  • Модель: LX-MO 2 450 мл
  • Код виробника: XA 30042
  • Вага: 0.45 кг.
  • Габарити: 15x5x5 см.
  • Короткий опис:

    Тип - літієва, Застосування - високотемпературна, для приводів і систем, універсальна, замки, підшипники, шруси, захист від корозії, витісняє вологу, супорта, турбіни, компресори, Об'єм (вага) - 450 мл

Опис Xado LX-MO 2 450 мл

XADO LX MO 2 - стійке до екстремальних навантажень літієве мастило із вмістом молібдену. Містить REVITALIZANT®.

XADO LX MO 2 – багатофункціональне мастило, що забезпечує змащування вузла тертя навіть при розриві мастильної плівки. Рекомендовано для застосування у високонавантажених підшипниках і механізмах; важкодоступних для змащування вузлах, ланцюгах, електричних гальмах.

  • подовжений термін стабільної роботи навіть в умовах екстремальних навантажень;
  • висока стійкість до вимивання водою;
  • краще ковзання контактних поверхонь, зменшення коефіцієнту їх тертя та інтенсивності спрацювання за рахунок дисільфіду молібдена;
  • відмінний захист металевих деталей від корозії;
  • завдяки наявності в складі компонента REVITALIZANT® збільшує ресурс деталей та частково компенсує спрацювання деталей.