Автолампа Osram галогенова 60/55W (OS 9008)

Код товару: 1121957
Є в наявності
787 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 787грн.
  • Гарантія
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по OSRAM OS 9008
  • Виробник: OSRAM
  • Країна-виробник: Китай
  • Модель: галогенова 60/55W
  • Код виробника: OS 9008
  • Вага: 0.1 кг.
  • Габарити: 5x5x5 см.
  • Короткий опис:

    Тип - H13, Вид - галогенна, Цоколь - P26.4t, Призначення - головне освітлення, Напруга - 12 В, Потужність - 65/55 Вт

Опис OSRAM галогенова 60/55W

Автолампа Osram галогенова 60/55W (OS 9008) - це надійне рішення для водіїв, які цінують високу якість та довговічність. З потужністю 65/55 Вт, цей елемент освітлення забезпечує чудову видимість в будь-яких умовах. Її тип H13 та цоколь P26.4t ідеально підходять для забезпечення яскравого та чіткого освітлення на дорогах.

Особливою перевагою даної галогенової лампи є її ефективність при стандартній напрузі 12 В, що робить її чудовим вибором для головного освітлення вашого автомобіля. Галогенні технології, використані в лампах Osram, дозволяють досягти високої інтенсивності світла, що покращує видимість без зайвого навантаження на акумулятор.

Довіряючи Osram, ви обираєте перевірену часом якість, адже ці лампи вже отримали безліч позитивних відгуків від автомобілістів, які цінують не лише стабільність роботи, а й безпечність на дорозі. Розроблені для повсякденної їзди, автолампи Osram здатні подарувати вам впевненість у кожній поїздці. Ви можете бути впевнені, що кожна поїздка разом з Osram буде максимально комфортною та безпечною.

Характеристики OSRAM галогенова 60/55W

Тип H13
Вид галогенна
Цоколь P26.4t
Призначення головне освітлення
Напруга 12 В
Потужність 65/55 Вт
Кількість ламп в упаковці 1