Автоматичний вимикач Eaton 1-п. М1 С 20А PL6 6кА

Код товару: 1758617
Під замовлення
341 Грн
  • Інформація по Eaton 1-п. М1 С 20А PL6 6кА
  • Виробник: Eaton
  • Країна-виробник: Словенія
  • Модель: 1-п. М1 С 20А PL6 6кА
  • Вага: 0.05 кг.
  • Габарити: 10x5x5 см.
  • Короткий опис:

    Характеристика розчеплення автомата - тип C, Кількість полюсів - 1P, Номінальний струм - 20А, Номінальна відключаюча здатність - 6 kA, Диференціальний захист - немає

Опис Eaton 1-п. М1 С 20А PL6 6кА

Автоматичний вимикач Eaton належить до базової серії автоматичних вимикачів PL6 для захисту ланцюгів від струму навантаження та короткого замикання.

Подібні пристрої служать для автоматичного роз'єднання ланцюга від мережі живлення при перевищенні струму певної максимальної величини і виникненні струмів короткого замикання, а також для з'єднання ланцюга з мережею живлення або її роз'єднання вручну.

Великою перевагою цього безпечного, мініатюрного та універсального пристрою є оснащеність напрямної, яку можна безпечно підключати до висновків, а також сумісність зі стандартною вилковою або штирьовою шинами, які можуть бути встановлені як зверху, так і знизу.

Характеристики Eaton 1-п. М1 С 20А PL6 6кА

Характеристика розчеплення автомата тип C
Кількість полюсів 1P
Номінальний струм 20А
Номінальна відключаюча здатність 6 kA
Диференціальний захист немає