Точка доступу Ubiquiti NanoStation Loco M5

Код товару: 318058
Очікується
3007 Грн
  • Інформація по Ubiquiti NanoStation Loco M5
  • Виробник: Ubiquiti
  • Гарантія: 12 міс.
  • Код виробника: NanoStation Loco M5
  • Вага: 0.51 кг.
  • Короткий опис:

    Ubiquiti NanoStation Loco M5 (модель locoM5) – бездротова точка доступу підтримує стандарти 802.11a/n/AirMax, робоча частота 5 ГГц. Ця модель також як і Loco M2 оснащена високошвидкісним процесором Atheros 400МГц.

Опис Точка доступу Ubiquiti NanoStation Loco M5

Індустрія компактних, але разом з тим потужних і функціональних точок доступу для бездротового доступу до мережі, продовжує свій розвиток. Виробники змагаються у винахідливості, постійно підвищуючи якість продуктів і роблячи роботу з ними зручною і плідною.

Завантажити прошивку (v5.5.8) AirMax (.bin) Налаштування
NanoStation Сертифікат для NanoStation Порівняльний огляд NanoStation Loco M5
На об"єм, що поступово збільшується і спектр завдань, інженери відповідають широкими можливостями при низьких капіталовкладеннях. Американська компанія Ubiquiti Networks далеко не новачок на ринку бездротових технологій. LocoM5 зовнішній вигляд Широкий асортимент різноманітного бездротового (і не тільки!) обладнання дозволить зробити розумний вибір, покладаючись на необхідні критерії.
У сегменті продуктивних точок доступу на невелику відстань виробник пропонує звернути увагу на Nanostation Loco M5 - недорогий, але дуже компактний пристрій, що дозволяє реалізувати більшість тривіальних завдань. Що ж цікавого криється в цій невеликій точці доступу? Комплектація за традицією компанії Ubiquiti Networks досить небагата - тут ми можемо знайти тільки саму точку доступу і PoE-інжектор для підключення її до дротової мережі і подачі живлення, а також пару стяжок для монтажу на трубу.

Подача живлення по Ethernet - досить зручна опція, особливо враховуючи ймовірне розміщення LocoM5 поза приміщеннями далеко від джерел 220V.
Під герметичною кришкою розташовується 10\100Mbps - порт, також виробник залишив вільний роз"єм для підключення зовнішньої антени, якщо того вимагатиме ситуація. По сусідству з ним можна знайти стандартну кнопку скидання налаштувань до заводських.


Loco M5 вид порту
Всередині корпусу Ubiquiti NanoStation Loco M5, що важить, до речі, всього 180 грам, розташовується потужний Wi-Fi-передавач 5Ghz потужністю 200 міліват і інтегрована антена з коефіцієнтом посилення 13dbi! Подібне поєднання дозволить реалізувати бездротове підключення на відстані до 1-1,5 кілометрів. Ще пару слів варто сказати про антену: виконана з підтримкою технології MIMO 2x2, вона має сектор в 45 градусів. Loco M5 підтримує власну розробку Ubiquiti Networks - технологію півлінгу Airmax, яка дозволяє уникнути колізій при передачі даних і максимізувати ефективність каналу зв"язку. Процесор пристрою дістався від "старшого брата" - Nanostation M5 - це Atheros MIPS 24KC з тактовою частотою 400Mhz, якому допоможуть 32 мегабайти оперативної пам"яті. NanoStation Loco M5 - багатофункціональний пристрій, який може грати різну роль в мережевій інфраструктурі залежно від поточних потреб.

Для більш глибокого розуміння можливостей точки доступу варто розглянути кілька прикладів її ймовірного використання.

• Припустимо, перед вами стоїть проблема: у знайомого в сусідньому будинку є дротовий інтернет, яким він готовий поділитися з вами, особливо враховуючи той факт, що ваші перспективи на власне підключення виглядають з якихось причин вельми туманними. У такому випадку дві точки доступу Loco M5 можна в прямій видимості пов"язати один з одним в режимі Bridge, розмістивши їх на підвіконнях або фасадах будівель. Loco M5 упаковка


• Ви - провайдер, що надає послуги бездротового доступу до Internet в передмісті мегаполісу. Клієнтам, які бажають підключитися до вашої мережі, необхідно обладнання, що відповідає ряду критеріїв, таким як низька вартість, висока продуктивність, простота при монтажі та "імунітет" до найскладніших погодних умов. При такій ситуації необхідно налаштовувати точки Loco M5 в якості Station.

• Ваше завдання цього разу - роздати інтернет кільком клієнтам за Wi-Fi, наприклад, в офісі. У такому випадку, Loco M5 налаштовується в режимі Access Point і може служити точкою доступу для невеликої організації. Враховуючи здатність здійснювати маршрутизацію пакетів між інтерфейсами, тобто можливість виконувати функцію роутера, пристрій стає дійсно універсальним.
Залишається тільки додати, що Loco M5 управляється за допомогою Air OS - встановленої програми від компанії Ubiquiti Networks. Підтримка найрізноманітніших стандартів і протоколів поряд з дружнім інтерфейсом і зручністю у використанні - все це дозволяє реалізувати всі плюси пристрою для досягнення максимальної ефективності при вирішенні широкого спектру завдань.

Характеристики Точка доступу Ubiquiti NanoStation Loco M5

Процесор
Процесор: Atheros MIPS 24KC
Внутрішня тактова частота: 400 МГц
Характеристики мережі
Інтерфейс: Ethernet/Wi-Fi
Архітектура локальної мережі: 10Base-T/100Base-TX
Кількість портів: 1
Підтримувані протоколи передачі даних: IEEE 802.11n
Розташування пристрою: Зовнішній
Протокол мережі/передачі даних: TCP/IP QoS
Швидкість передачі даних: 150 Мбит/с
Частотний діапазон: 5 ГГц
Макс. Діапазон дії сигналу зовні приміщення: 15 кілометр
Мережеві особливості пристроїв: Power over Ethernet (PoE) 2x2 MIMO
Антена: Внутрішній
Сертифіковано: FCC Part 15.247, IC RS210, CE, RoHS
Amplification: 13 dBi
Iнтерфейси
Кількість портів Ethernet 10Base-T/100Base-TX: 1
Тип з'єднувача порту Ethernet 10Base-T/100Base-TX: RJ-45
Габарити та вага
Глибина: 163 мм
Висота (мм): 80 мм
Ширина: 31 мм
Номінальна вага: 0.597 кілограм
Умови експлуатації
Максимальна температура навколишнього середовища під час роботи: 75 °C
Максимальна вологість під час роботи: 95 %
Мінімальна температура навколишнього середовища під час роботи: -30 °C
Мінімальна вологість під час роботи: 5 %