Блок живлення 1stPlayer 700W (FK-700-BK-EU)

Код товару: 1732903
Є в наявності
1867 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 1867грн.
  • Гарантія
  • Гарантійний термін: 24 міс.
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по 1STPLAYER FK-700-BK-EU
  • Виробник: 1STPLAYER
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 24 міс.
  • Модель: 700W
  • Код виробника: FK-700-BK-EU
  • Вага: 2.4 кг.
  • Габарити: 12x20x25 см.
  • Короткий опис:

    ATX, 700 Вт, 24+8+4 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x(6+2pin), SATA - 6, Peripheral - 2, +12V1 - 70A, 1x135 мм, 160 x 150 x 86 мм

Опис 1STPLAYER 700W

Блок живлення 1stPlayer 700W (FK-700-BK-EU) є втіленням якісного виконання та сучасних технологій, створений для надійної підтримки будь-якої сучасної комп'ютерної системи. Потужність у 700 Вт дозволяє забезпечити стабільну і продуктивну роботу вашого ПК, навіть під час найбільших навантажень, розкриваючи найкращі можливості вашого обладнання.

Продукт дотримується світового стандарту ATX, що робить його сумісним з широким спектром систем — від персональних комп'ютерів до потужних ігрових станцій. Застосування активного модуля PFC підвищує коефіцієнт потужності, роблячи блок живлення не лише більш ефективним в експлуатації, а й економним з точки зору споживання електроенергії, що є важливою перевагою на тлі зростаючих цін на енергію.

Один з ключових аспектів цього блоку живлення — можливості підключення. З роз'ємами 24+8+4 pin для материнської плати та 4+4 pin для процесора, інтеграція цього обладнання в різні конфігурації не становитиме жодних проблем. Для геймерів та професіоналів у сфері графіки, два роз'єми типу 6+2 pin забезпечують надійний та стабільний зв’язок з вимогливими відеокартами, що критично важливо для продуктивної роботи ігор і графічних додатків.

Блок живлення 1stPlayer оснащений шістьма роз'ємами SATA, що дозволяє підключити до шести накопичувачів, забезпечуючи ефективну організацію даних. Два додаткових роз'єми для периферії надають ще більше можливостей для розширення вашої системи.

Налягаємо також на безпеці: інтеграція таких функцій, як SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OTP (захист від перегріву), OVP (захист від підвищеної напруги) та OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) свідчать про надійність даного рішення, охороняючи вашу систему від можливих електричних ушкоджень.

Охолодження забезпечує великий вентилятор діаметром 135 мм, що ефективно регулює температурний режим, працюючи майже нечутно, підтримуючи оптимальні робочі умови для ваших компонентів.

Розміри блоку — 160 x 150 x 86 мм — дозволяють легко встановити його в більшість стандартних корпусів, що додає зручності у використанні, не займаючи зайвого простору і зберігаючи можливість для модернізації системи. Використання високоякісних конденсаторів збільшує загальну надійність і довговічність блоку.

Якщо ви шукаєте блок живлення, що об'єднує надійність, високу продуктивність та ефективність, 1stPlayer 700W (FK-700-BK-EU) стане ідеальним вибором. Він гарантує безперебійну роботу вашої комп'ютерної системи за будь-яких умов, додаючи рівень довіри та впевненості в майбутнє вашої техніки.

Характеристики 1STPLAYER 700W

Тип БЖ для комп'ютерів
Стандарт БЖ ATX
Потужність 700 Вт
Модульне підключення кабелів не має
Модуль PFC активний
Підключення материнської плати 24+8+4 pin
Підключення процесора 4+4pin
Підключення відеокарти 2x(6+2pin)
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Кількість роз'ємів SATA 6
Кількість роз'ємів Peripheral 2
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputCurrent +12V1 70A
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb
Тип охолодження вентилятор
Діаметр вентиляторів 1x135 мм
Захист від OVP (захист від підвищенння напруги)
Інше вентилятор із гідродинамічним підшипником
Розмір, мм 160 x 150 x 86 мм
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм 160