Чорнило ColorWay Canon GI-490 100мл Cyan (CW-CW490C01)

Код товару: 744336
Немає в наявності
  • Інформація по ColorWay CW-CW490C01
  • Виробник: ColorWay
  • Країна-виробник: Китай
  • Модель: Canon GI-490 100мл Cyan
  • Код виробника: CW-CW490C01
  • Вага: 0.11 кг.
  • Габарити: 10x4x4 см.
  • Короткий опис:

    Тип - сумісний, тип чорнила - водорозчинні, сумісність з пристроями бренду - Canon, Колір - Cyan, ємність - 100 мл

Опис ColorWay Canon GI-490 100мл Cyan

Чорнило ColorWay Canon GI-490 100мл Cyan (CW-CW490C01) - зарекомендували себе чорнило для системи безперервної подачі чорнила, струменевих принтерів та МФУ. Серед основних конкурентних переваг чорнил ColorWay: гарна передача кольорів, чіткість зображення, волого- і світлостійкість, бюджетна ціна. Система безперервної подачі чорнила вирішує проблему економного друку і робить купівлю струменевого принтера економічно виправданою.

 Все, що Вам необхідно - періодично поповнювати чорнило в донорах, вартість яких значно менше, ніж вартість повного набору картриджів. При використанні СНПЧ (системи безперервної подачі чорнила), а також при перезаправці картріджів вимагається чорнило, яке може бути пігментним або водорозчинним. Особливості водорозчинних чорнил. Водорозчинні чорнила ColorWay - барвники (і інші компоненти) утворюють в чорнилі ідеальний розчин, тобто знаходяться в вигляді окремих іонів, оточених розчинниками. В чорнило додаються речовини, які притягують до себе водні пари з повітря, для запобігання пересихання.

Перевага використання водорозчинного чорнила в істотній економії грошових коштів в порівнянні з пігментними та в зручності використання, відсутності ризику засихання в друкуючій голівці. Особливості пігментного чорнила. Пігментні чорнила ColorWay - барвником в пігментних чорнилах є нерозчинне у воді органічне або неорганічне з'єднання. Перевага пігментного чорнила в тому, що вони більш стійкі до світла і воді, не розпливаються при намоканні.

Характеристики ColorWay Canon GI-490 100мл Cyan

Тип сумісний
Тип чорнила водорозчинні
Сумісність з пристроями бренду Canon
Сумісність з моделями Canon PIXMA G1400 / G2400 / G3400
Колір Cyan
Ємність 100 мл