Штанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS048W

Код товару: 378939
Немає в наявності
  • Інформація по Chief CMS048W
  • Виробник: Chief
  • Країна-виробник: Україна
  • Модель: CMS048W
  • Вага: 2.4 кг.
  • Габарити: 130x6x6 см.
  • Короткий опис:

    Довжина - 120 см

Опис Chief CMS048W

Штанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS048W

Штанга для поточочного кріплення проектора з'єднує стельову пластину кріплення і панель, на яку кріпиться проектор, і дозволяє збільшити висоту підвісу Вашого проектора. Вона виготовлена ​​з високоякісних матеріалів і розроблена з урахуванням безпеки та максимальної функціональності.

Штанга для поточочного кріплення проектора Chief CMS048W  призначена для монтажу стельових кріплень Chief і прекрасно поєднує в собі естетичний зовнішній вигляд і легкість в установці. Купіть штангу для стельового кріплення проектора Chief CMS048W по нашій привабливою ціною і Ви отримаєте корисний аксесуар для установки Вашого проектора.

Організувати якісне дозвілля вдома цілком реально. Прекрасним вирішенням цього завдання може бути використання домашнього кінотеатру. Створити у себе вдома чарівну атмосферу кінозалу і насолоджуватися якісним зображенням і звуком в будь-який час допоможе установка проектора на стелю. Це сучасний пристрій впевнено зайняло місце у багатьох сферах життя.

Нікого не дивує використання проектора в школі чи університеті, при проведенні презентацій, виставок або навчальних курсів. Гідно оцінили переваги цієї апаратури організатори урочистостей, свят і вечірок. Якщо ви прийняли рішення влаштувати домашній кінотеатр, то перегляд фільмів, фото- і відеозаписів стане набагато зручніше. Пристрій не займає життєво важливий простір в приміщенні, його можна приховати за допомогою декору. А найголовніше - екран для проектора може бути розташований в будь-якій точці кімнати.


Характеристики Chief CMS048W

Основні
Тип Труба
Фізичні
Габарити 1219
Колір білий
Вага 186.62 оборудования