Парфумована вода Etat Libre d'Orange Putain Des Palaces 100 мл (3760168590245)

Код товару: 1805885
Під замовлення
4127 Грн
  • Інформація по Etat Libre d'Orange 3760168590245
  • Виробник: Etat Libre d'Orange
  • Країна-виробник: Франція
  • Модель: Putain Des Palaces 100 мл
  • Код виробника: 3760168590245
  • Вага: 0.35 кг.
  • Габарити: 16x10x10 см.
  • Короткий опис:

    для жінок, квіткові, пудрові, шкіряні

Опис Etat Libre d'Orange Putain Des Palaces 100 мл

Смілива, чуттєва, пустотлива і романтична жінка не залишить без уваги квіткові парфуми Etat Libre d`Orange Putain Des Palaces, які максимально точно передадуть її настрій, характер і темперамент, залишаючи легку інтригуючу загадку. Тонка чуттєва композиція, розкриваючись на шкірі, немов оголює душу жінки, завершуючи її щирий і зворушливий образ.

Найяскравіші ноти троянди і теплої фіалки представлені в перших нотах аромату. З їх ледве солодкого і тонкого, наче зігрівального аромату починає формуватися перше незабутнє враження про парфуми. Серце композиції належить пахощам весняної ранньої конвалії, цитрусовому, м’якому та освіжальному мандарину, що створює відчуття свята, а також шкірі, завдання якої — забезпечити максимально природне звучання аромату.

Пряний із гірчинкою імбир, легка пудра та тонкі відтінки амбри розкриваються в шлейфі аромату, даруючи йому стійкість і повноту звучання.

Характеристики Etat Libre d'Orange Putain Des Palaces 100 мл

Серія Putain Des Palaces
Стать для жінок
Клас парфумерії нішева
Об'єм 100 мл
Сімейство аромату шкіряні
Ноти початкова нота: абсолю троянди, фіалка. Нота серця: конвалія, мандарин, шкіра. Кінцева нота: імбир, амбра, пудрові ноти
Початкові ноти Абсолю троянди, Фіалка
Ноти серця Конвалія, Мандарин, Шкіра
Ноти бази Імбир, Амбра, Пудрові ноти
Формат стандартний
Рік прем'єри аромату 2006
Парфумер Nathalie Feisthauer
Країна виробник Франція
Країна реєстрації бренду Франція