Духова шафа Gorenje BOSX6737E13BG

Код товару: 1519203
Немає в наявності
  • Інформація по Gorenje BOSX6737E13BG
  • Виробник: Gorenje
  • Код виробника: BOSX6737E13BG
  • Вага: 31 кг.
  • Короткий опис:

    Духова шафа Gorenje BOSX6737E13BG

Опис Духова шафа Gorenje BOSX6737E13BG

StepBake.
Приготування можна істотно спростити, якщо вручну запрограмувати кілька етапів приготування, що йдуть один за одним. Просто встановіть параметри для кожного з 2 або 3 кроків, і духовка подбає про решту. Вам залишиться тільки насолоджуватися кінцевим результатом.

HomeMade.
Духовки Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена на кшталт традиційної дров'яної печі та забезпечує ефективнішу циркуляцію повітря, як порівняти з іншими продуктами на ринку. Тепер ми оновили форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів і новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Ваші страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготованими - з іншого.

FastPreheat.
Наші моделі духовок - одні з найшвидших на ринку, тому що температура в духових шафах OptiBake досягає 200°C лише за 5 хвилин, а це на 30% швидше, ніж у разі звичайного розігрівання. Це ідеально підходить, коли ви готуєте страви, що потребують попереднього розігрівання. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал.

ExtraSteam.
Програма ExtraSteam з використанням пари створює ідеальні умови для збільшення об'єму хліба, формування пишного м'якушки та хрусткої скоринки. Просто налийте трохи води в неглибоке деко і виберіть програму ExtraSteam, а про решту подбає духовка.

AutoBake.
Нові духовки OptiBake від Gorenje пропонують повністю автоматичні програми приготування та 22 популярні рецепти на вибір, що дуже зручно для новачків. Програми AutoBake, перевірені експертами Gorenje, довели свою ефективність і гарантують відмінні результати навіть без попереднього нагрівання. Вам залишається тільки вибрати вид страви, ввести вагу і натиснути на СТАРТ - все інше зробить духовка!

Pizza function.
Щоб приготувати неперевершену піцу, фокачі, коржі та подібні страви, створено спеціальну програму з можливістю налаштування температури випічки до 300°C.

FrozenBake.
Для приготування заморожених продуктів і напівфабрикатів досить просто вибрати програму FrozenBake.

Gratin.
Функція Gratin дає змогу створювати ідеальну золотисту скоринку на лазаньї, м'ясі, картопляному гратені та інших стравах.

BigSpace.
Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір камери духової шафи, це дає змогу приготувати дуже багато їжі, тому що ви можете використати всю її ширину і завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях.

MaxView.
Ви знаєте, що відкривання дверцят під час приготування призводить до зниження температури всередині духовки і навіть може негативно вплинути на кінцевий результат? Суцільне засклення дверцят, яскраве галогенове освітлення та продумане розташування рівнів приготування в нових духовках OptiBake забезпечують чудовий огляд страви, що готується, без відкривання дверцят.

MultiLevel Baking.
Поєднання продуманої системи циркуляції повітря, рівномірного розподілу рівнів приготування та особливої склепінчастої форми духовки забезпечує рівномірне пропікання страв на кожному рівні, а оскільки духовка велика, то й спостерігати за приготуванням на кожному рівні зручно.

PerfectGrill.
Духовки Gorenje передбачають конструктивну можливість синхронної роботи обох верхніх нагрівачів - внутрішнього і зовнішнього. Це забезпечує рівномірне утворення хрусткої скоринки по всій площі приготування, а не тільки в центрі дека.

GentleBake.
Сучасні духовки Gorenje передбачають можливість делікатного приготування ніжних страв за низької температури приготування. Це дає змогу належним чином приготувати кондитерські, рибні або м'ясні страви.

Telescopic guides.
Плавні телескопічні напрямні дають змогу стежити за приготуванням на кожному рівні та забезпечують безпечне виймання дек. Залежно від моделі в духовках OptiBake встановлюються частково висувні телескопічні напрямні на одному або двох рівнях. Як додаткову опцію ми також пропонуємо переставні телескопічні напрямні, які ви можете встановлювати на потрібному рівні на свій розсуд.

CoolDoor.
Особлива інноваційна конструкція та спеціальне скло дверцят утримують тепло всередині духової шафи й оптимізують споживання енергії. Приготування стає ще безпечнішим, особливо якщо на кухні є діти або тварини.

DC+ System.
Динамічна система охолодження DynamiCooling ефективно охолоджує корпус духовки та запобігає можливим неполадкам, спричиненим високою температурою. У духовках із системою DynamiCooling+ датчик тепла подовжує роботу системи охолодження, поки температура зовнішніх поверхонь духовки не опуститься до безпечних 60°С. Це особливо зручно для духовок із піролітичним очищенням, які нагріваються до дуже високої температури.

GentleClose & GentleOpen.
Достатньо легкого дотику, щоб дверцята духовки плавно і тихо відчинилися або закрилися.

Removable glass doo.
Дверцята духовок Gorenje дуже просто знімаються з шарнірів, скло легко і швидко виймається з конструкції дверцят. Передбачено все для спрощення побутового догляду.

Характеристики Духова шафа Gorenje BOSX6737E13BG

Объем 77 л
Мощность подключения 3500 Вт
Метод очистки гидролитический (очистка паром)
Цвет черный
Термощуп нет
Габариты (ШхВхГ) 595 x 595 x 564 мм
Габариты встраивания (ШхВхГ) 560-564 х 590-600 х 550 мм
Количество стекол дверцы 2
Электроподжиг нет
Функция СВЧ отсутствует
Таймер есть
Газ-контроль нет
Гриль электрический
Конвекция есть
Вертел нет
Дисплей есть
Управление электромеханическое+­сенсорное
Количество программ 12
Тип электрический
Тип направляющих телескопические + решетчатые
Доводчик дверей есть
Подсветка есть
Вентилятор охлаждения есть
Решетка / Противень есть
Переключатели поворотные + сенсорные
Smart-управление отсутствует
Класс энергопотребления А
Напряжение 220-240 В
Потребление электроэнергии 0.821 кВт/ч
Мощность гриля нет данных
Функция пароварки отсутствует
Программы быстрый нагрев (FastPreheat), нижний и верхний нагрев, большой инфракрасный гриль, большой инфракрасный гриль с вентилятором, нижний нагрев и вентилятор, функция Eco, очистка паром (AquaClean), размораживание, выпекание с паром