Фен Babyliss Pro BAB6510IRE

Код товару: 1012078
Під замовлення
1831 Грн
  • Інформація по Babyliss Pro BAB6510IRE
  • Виробник: Babyliss Pro
  • Гарантія: 12 міс
  • Код виробника: BAB6510IRE

Опис Фен Babyliss Pro BAB6510IRE

Фен Babyliss PRO Caruso BAB6510IRE - надійний і зручний в роботі інструмент з лінійки BaByliss PRO "Made in Italy". Всі професійні фени цієї лінії зроблені на власному заводі BaByliss PRO в Італії і відрізняються високою потужністю 2400 W і довговічністю.
Фен Babyliss Caruso оснащений сучасною ергономічною ручкою, яка спроектована спеціально для зниження м"язової напруги перукарів в процесі роботи. Фен має 6 рівнів регулювання нагріву і швидкості повітряного потоку. Такі гнучкі настройки температури і швидкості дозволяють вибрати режим, що ідеально підходить конкретному укладанню. Так само в фені є кнопка моментального охолодження для роботи холодним повітрям.
Незважаючи на свої компактні розміри і невелику вагу всього 540 грам, фен Babyliss PRO Caruso оснащений потужним професійним мотором, який створює повітряний потік до 125 м.куб / год. Завдяки цьому фен швидко сушить волосся, але при цьому не перегріває їх.
Фен BaByliss PRO Caruso оснащений системою іонізації. Функція іонізації - це генерація негативних іонів в видувається повітрі, що сприяє гладкості волосся, їх блиску і відсутності статичної напруги волосся.

Характеристики Фен Babyliss Pro BAB6510IRE

Основные характеристики
Тип обычный
Мощность 2400 Вт
Количество скоростей 2
Количество температурных режимов 3
Диффузор нет
Особенности
Ионизация есть
Подача холодного воздуха есть
Дисплей нет
Петля для подвешивания есть
Вращающийся шнур нет
Длина сетевого шнура 2.7 м
Физические характеристики
Вес 0.54 кг
Цвет черный