Гра Sony Far Cry 6 [PS4, Russian version] (PSIV746)

Код товару: 1226154
Під замовлення
1899 Грн
 • Інформація по SONY PSIV746
 • Виробник: SONY
 • Країна-виробник: США
 • Модель: Far Cry 6 [PS4, Russian version]
 • Код виробника: PSIV746
 • Вага: 0.1 кг.
 • Короткий опис:

  платформа - PS4, PS5, тип носія - Blu-ray диск, кількість користувачів - одиночна, Ubisoft, вікове обмеження - 18+

Опис SONY Far Cry 6 [PS4, Russian version]

«Хіба ти злодій? Хіба ти монстр? » — питає свого сина нещадний диктатор, оглядаючи протестувальників, які вийшли на вулиці з закликами до революції. Антон Кастільо прийшов до влади завдяки обіцянкам відновити колишню велич Яри — острівної держави, що колись процвітала. За всяку ціну він має намір зробити Яру справжнім раєм… таким, яким бачить його він сам. Його син, 13-річний Дієго, віддано слідує ідеям батька, який жорсткою рукою контролює Яру, визначаючи її майбутнє.

Яра розташована в самому серці Карибських островів. Це тропічний рай, де здається, ніби час зупинився. Десятиліття економічних санкцій виявилися вкрай руйнівними. Збідніле населення розривають внутрішні конфлікти. Дехто з жителів сліпо слідує за Антоном, а хтось був змушений підкоритися. Все — заради того, щоб знову зробити країну раєм. Посилення деспотичних порядків призводить до того, що народний гнів досягає точки кипіння, і по всій країні спалахують повстання.

Far Cry 6 розповість захопливу історію про революцію в сучасному світі. Ваш персонаж — місцевий житель Дані Рохас. Приєднуйтеся до боротьби проти режиму Кастільо та вирушайте в гущу подій. На вас чекають напружені бої серед буйної рослинності джунглів і на жвавих міських вулицях. Все, що вам потрібно, доведеться робити з підручних матеріалів. У вас з'явиться цілий арсенал незвичайної зброї та транспорту. А ще в справі боротьби з режимом вам допоможуть навчені тварини.

Особливості

Полум'я боротьби за свободу

 • Приєднуйтеся до повстанців, щоб повалити деспотичний режим Антона Кастільо та його сина-підлітка Дієго. Їхні образи допомогли втілити справжні зірки Голлівуду — Джанкарло Еспозіто («Мандалорец», «Пуститися берега») й Ентоні Гонсалес («Таємниця Коко»).
 • У цьому динамічному бойовику ваш персонаж — Дані Рохас. Дані рухає бажання захистити рідну країну від тирана. Ви зможете самі вибрати стать персонажа, щоб побачити історію від особи жителя Яри, який стане борцем опору.
 • Познайомтеся з безліччю колоритних персонажів у барвистому світі Яри: від зневіреного в житті колишнього агента КДБ до такси, однаковою мірою милою і смертоносною.

Бунтівна Яра

 • Вперше в серії Far Cry ви опинитеся в галасливій столиці — місті Есперансі. Усуньте Антона, непомітно підібравшись до його трону або зважившись на пряме зіткнення з його армією на вулицях міста.
 • Дослідіть найбільший на цей момент ігровий світ Far Cry й об'єднайте повстанців, що затаїлися в джунглях, на узбережжях і в містечках цілої острівної країни.

Стати борцем опору

 • Вирушайте в справжнє пекло, де кипить боротьба за свободу.
 • Коли ворог перевершує вас якістю озброєння й числом, кожен боєць має бути ефективним, як ціла армія. На застиглому в часі острові вам доведеться робити те, що потрібно, з того, що є. Використовуйте найнестандартнішу зброю в боротьбі проти непримиренної воєнної диктатури.
 • Поодинці повстанцеві не вистояти, тож правильним рішенням буде об'єднатися з новим чотириногим другом, наприклад, з Чорізо — чарівною таксою, яку не варто недооцінювати.

Характеристики SONY Far Cry 6 [PS4, Russian version]

Виробник Sony
Модель Far Cry 6 [PS4, Russian version]
Артикул PSIV746
Платформа PS4
PS5
Тип носія Blu-ray диск
Кількість користувачів одиночна
Розробник Ubisoft
Видавець в СНД / Україна Ubisoft Entertainment
Дата виходу в світі / дата виходу в СНД / Україна 07.10.2021
Локалізація російська версія
Вікове обмеження 18+