Інтерактивна дошка Xiamen INTECH RD80А

Код товару: 554049
Під замовлення
26259 Грн
  • Інформація по Xiamen INTECH RD80А
  • Виробник: Xiamen
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 36 міс.
  • Модель: INTECH RD80А
  • Вага: 31 кг.
  • Короткий опис:

    80", 1656*1250mm, н/д, н/д, USB 2.0, н/д, інфрачервона (Multi Touch), напольна підставка (опція), 1816*1410*36mm

Опис Xiamen INTECH RD80А

Інтерактивна дошка Xiamen INTECH RD80А - ефективний інструмент для проведення презентацій, навчальних занять, семінарів або ділових нарад. Вона дозволить поєднати функції 3 видів обладнання: аудиторної дошки, екрана та інтерактивного комп'ютерного монітора. Спеціальне актібліковое покриття поверхні дошки забезпечить рівномірний розподіл світла від проектора на поверхні, а також її зносостійкість.

Інтерактивна дошка Xiamen INTECH RD80А (INTECH RD80А) сполучає в собі високу точність інфрачервоних датчиків і технологію управління безпосередньо за допомогою пальців рук або інших непрозорих предметів. А використовуючи електронний маркер, можна не відходячи від дошки керувати комп'ютерними додатками або, робити позначки поверх зображення. За допомогою поставляємого програмного забезпечення, перед Вами відкривається різний набір можливостей - від простого малювання поверх зображення з комп'ютера або віртуального білого аркуша, до створення багатосторінкових уроків та презентації з керованими об'єктами, вставленими на сторінки відеофрагментами і численними функціями, що полегшують роботу з дошкою.

Купуйте інтерактивну дошку Xiamen INTECH RD80А за нашою привабливою ціною і Ви отримаєте чудовий інструмент для викладання або офісних презентацій.

Характеристики Xiamen INTECH RD80А

Розміри полотна (ВxШ) 80"
Розміри робочої зони (ВxШ) 1656*1250mm
Програмне забеспечення н/д
Тип полотна н/д
Інтерфейс USB 2.0
Операційна система н/д
Технологія інфрачервона (Multi Touch)
Тип підставки напольна підставка (опція)
Габаритні розміри (ВxШxГ) 1816*1410*36mm