IP відеокамера Hikvision DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекті) ЗАРЯДКА В МІНУСОВУ ТЕМПЕРАТУРУ DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекте) ЗАРЯДКА В МИНУСОВУЮ ТЕМПЕРАТУРУ

Код товару: 1865284
Під замовлення
12735 Грн
  • Інформація по Hikvision DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекте) ЗАРЯДКА В МИНУСОВУЮ ТЕМПЕРАТУРУ
  • Виробник: Hikvision
  • Гарантія: 24 міс.
  • Код виробника: DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекте) ЗАРЯДКА В МИНУСОВУЮ ТЕМПЕРАТУРУ
  • Короткий опис:

    Роздільна здатність 4+4МП, 1/3" CMOS-матриця; Фокус 4+2.8мм (кут огляду 78+98°); Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) - 12.5 к\с; Кодеки H.265; ІЧ+видиме світло (до 30м); Функції зображення: BLC,HLC,3D DNR; Аналітика та аларми: виявлення руху (підтримка спрацьовування сигналізації за заданими типами цілей (люди та транспортні засоби)), сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення; Micro SD (максимум 512ГБ); 12В 1.5А, батарея 10 000 мАг, сон. панель 8Вт; IP66, -10 °C - +45 °C; Колір корпусу – білий

Опис IP відеокамера Hikvision DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекті) ЗАРЯДКА В МІНУСОВУ ТЕМПЕРАТУРУ DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекте) ЗАРЯДКА В МИНУСОВУЮ ТЕМПЕРАТУРУ

Камера DS-2CFSP8-D/4G – це автономна поворотна IP-камера з подвійним об'єктивом, розроблена для цілодобового відеоспостереження у віддалених районах або на об'єктах з ускладненим доступом до електромережі, а також там, де потрібні висока стабільність обладнання.


Для якого об'єкта та задачі



  • Контроль ліній електропередач та критичної інфраструктури в умовах відсутності постійного живлення.

  • Моніторинг трубопроводів, нафтових та газових родовищ без необхідності прокладання мережевих кабелів.

  • Охорона лісових масивів та водойм, де важлива автономність та можливість дистанційного керування.

  • Фіксація подій на будівельних майданчиках або сільськогосподарських угіддях, що динамічно змінюються.

  • Забезпечення безпеки віддалених об'єктів з високими вимогами до стабільності та низькими експлуатаційними витратами.


Що важливо знати про характеристики


 



  • Інтегрована сонячна панель потужністю 8 Вт та акумулятор 10 000 мАг гарантують повну автономність роботи протягом до 24/7, мінімізуючи потреби в обслуговуванні.

  • Підтримка 4G LTE дозволяє передавати відеодані та керувати камерою у віддалених місцях, де дротове інтернет-з'єднання відсутнє або недоступне.

  • Інтелектуальне гібридне підсвічування на 30 м (ІЧ та біле світло) забезпечує якісне зображення в умовах наднизької освітленості, а також може використовуватися для візуального сповіщення.

  • Функція Smart Tracking з Motion Detection 2.0 дозволяє камері автоматично відстежувати рух людей та транспортних засобів, фокусуючись на важливих подіях.

  • Захист IP66 гарантує стійкість до пилу та потужних струменів води, що робить камеру надійною для використання в складних погодних умовах.


Технічна деталь: Вбудований акумулятор Li-Ion 10 000 мАг та монокристалічна сонячна панель гарантують стабільну роботу системи відеоспостереження там, де підведення електроенергії є економічно невигідним або технічно неможливим.

Інсталяція та сумісність:


Для встановлення потребує Nano SIM-карту для 4G-зв'язку. Сумісна з клієнтом Hik-Connect для віддаленого доступу та керування. Перед увімкненням переконайтеся у наявності стабільного 4G-покриття в зоні встановлення. Камера розроблена для роботи за температур від -10°C до 45°C. Мінімальний пусковий струм 1.5А для 12В живлення при початковому запуску.


Важливо перед замовленням: Перевірте наявність 4G LTE покриття у регіоні встановлення. Зверніть увагу на відповідність частотних діапазонів LTE-FDD для вашого регіону (EU або LA). Переконайтеся, що об'єкт має достатній рівень інсоляції для ефективної роботи сонячної панелі.


Потрібна консультація щодо підбору обладнання або умов співпраці? Зв'яжіться з нашими менеджерами.


Технічні характеристики та фото можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.

Характеристики IP відеокамера Hikvision DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекті) ЗАРЯДКА В МІНУСОВУ ТЕМПЕРАТУРУ DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекте) ЗАРЯДКА В МИНУСОВУЮ ТЕМПЕРАТУРУ

Мін. чутливість Колір: 0.005 лк (F1.6, AGC ON)
Швидкість затвора 1 - 1/100 000 с
Регулювання по осях Панорама: -170° до 170°, нахил: 0° до 80°
Фокусна відстань 2.8 мм, 4 мм
Кути огляду 2.8 мм: горизонтальний FOV 98.2°, вертикальний FOV 54.2°, діагональний FOV 114.6°; 4 мм: горизонтальний FOV 78.8°, вертикальний FOV 42.3°, діагональний FOV 93.4°
Апертура F1.6
Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) 2.8 мм D: 61 м, 4 мм D: 82 м
Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) 2.8 мм O: 24 м, 4 мм O: 32 м
Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) 2.8 мм R: 12 м, 4 мм R: 16 м
Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) 2.8 мм I: 6 м, 4 мм I: 8 м
Тип підсвічування ІЧ, Біле світло
Дальність підсвічування 30 м
Кількість потоків 2
Частота кадрів (головний потік) 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 12.5 к/с
Частота кадрів (доп. потік) 768 × 432 - 12.5 к/с
Відео компресія Основний потік: H.265; Додатковий потік: H.265
Аудіо інтерфейси Вбудований мікрофон, вбудований динамік
Основні функції обробки Яскравість, контрастність, баланс білого, насиченість, різкість
BLC Підтримує
HLC Підтримує
Придушення шуму (DNR) 3D DNR
DWDR Підтримує
Метод зберігання microSD/microSDHC/microSDXC до 512 ГБ
Тригери тривоги Виявлення руху (підтримується спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина та транспортний засіб))
Живлення 12 В 1.5 A
Потужність споживання 18 Вт
Матеріал Пластик
Розміри Ø110.9 × 145.4 мм
Вага 1.56 кг
Робоча температура -10 °C - +45 °C
Ступінь захисту IP66
Строк гарантії 24 міс.

Файли IP відеокамера Hikvision DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекті) ЗАРЯДКА В МІНУСОВУ ТЕМПЕРАТУРУ DS-2CFSP8-D/4G-SIM Cold Proof 2х4МП (2.8+4мм) PT 4G (SIM-карта в комплекте) ЗАРЯДКА В МИНУСОВУЮ ТЕМПЕРАТУРУ