Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт) (PT-1KS-LCD)

Код товару: 964822
Є в наявності
8480 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 8480грн.
  • Гарантія
  • Гарантійний термін: 24 міс.
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по Ritar PT-1KS-LCD
  • Виробник: Ritar
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 24 міс.
  • Модель: PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт)
  • Код виробника: PT-1KS-LCD
  • Вага: 9.62 кг.
  • Габарити: 43x33x23 см.
  • Короткий опис:

    для ноутбуків, для телевізорів, для домашніх ПК, безперервної дії (on line), 800 Вт, 1000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140 до 290 В, АКБ - вбудована, 12V / 7.5AH x 2, LCD - дисплей, 145 х 345 х 220 мм, 6.4 кг

Опис Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт)

Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-1KS-LCD — це надійне рішення для забезпечення стабільної роботи ваших електроприладів. Цей УПС розроблений з урахуванням сучасних вимог до енергетичної безпеки, з можливістю використання в різних умовах експлуатації.

Його архітектура безперервної дії (on line) забезпечує безперервну подачу електроенергії, моментально перемикаючись на внутрішні батареї у разі відключення зовнішнього живлення. Це дозволяє захистити вашу техніку від пошкоджень, викликаних перепадами напруги, і запобігти втраті важливих даних.

Маючи потужність 800 Вт і 1000 В*А, цей УПС здатен підтримувати роботу різного цифрового й електронного обладнання. Завдяки вихідній напрузі у формі правильної (чистої) синусоїди, модель Ritar PT-1KS-LCD особливо підходить для живлення чутливої техніки, такої як сервери, системи зберігання даних, комп'ютери і медичне обладнання.

Діапазон вхідної напруги від 140 до 290 В забезпечує гнучкі можливості адаптації до різних умов електромережі, дозволяючи пристрою працювати навіть при значних коливаннях вхідної напруги. Завдяки вбудованій акумуляторній батареї (12V / 7.5AH x 2) пристрій пропонує тривалу автономну роботу, забезпечуючи додатковий час для завершення термінових завдань або коректного вимикання системи.

Інтерфейс RS-232 забезпечує інтеграцію Ritar PT-1KS-LCD у більш складні системи моніторингу та управління, що надає можливість віддаленого контролю. Додатковою перевагою є дві Euro-розетки (Schuko), що дозволяють з легкістю підключити основні пристрої.

Пристрій оснащений РК-дисплеєм, який забезпечує легкий доступ до основної інформації про стан УПС, рівень заряду батареї, параметри напруги та інші дані в реальному часі. Завдяки цьому, ви завжди будете в курсі стану вашого апарата і зможете запобігти можливим несподіванкам.

Підсумовуючи, Ritar PT-1KS-LCD — це не просто пристрій безперебійного живлення, а надійний захисник вашої техніки. Його надійність, висока ефективність та функціональний дизайн роблять цей УПС ідеальним вибором для будь-якого власника технічних пристроїв, що цінують якість та стабільність.

Характеристики Ritar PT-1KS-LCD, 1000VA (800Вт)

Також шукають 800 Вт
Автон. робота при max навантаж 3.5 хв
Кількість розеток 2 x Schuko
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 2
Інтерфейс підключення RS-232
Призначення для домашніх ПК
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Тип виробу тривалої дії з правильною синусоїдою
Потужність, ВА 1000 В*А
Акумуляторна батарея вбудована
Вбудована батарея 12V / 7.5AH x 2
Тип архітектури безперервної дії (on line)
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 800 Вт
Вхідна напруга 140 до 290 В
Кількість АКБ 2
Час переходу на батарею, мс
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 145 х 345 х 220 мм
Вага, кг 6.4 кг