Оптичний патчкорд Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,3m (DK-2533-03/3)

Код товару: 413494
Очікується
267 Грн
  • Інформація по DIGITUS DK-2533-03/3
  • Виробник: DIGITUS
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 60 міс.
  • Модель: LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,3m
  • Код виробника: DK-2533-03/3
  • Вага: 0.05 кг.
  • Габарити: 15x3x18 см.
  • Короткий опис:

    Категорія - OM3, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Duplex

Опис DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,3m

Оптичний патчкорд DIGITUS LC / UPC-LC / UPC, 50/125, OM3 (Multimode), Duplex, 3m (DK-2533-03 / 3)

Торгова марка Digitus - це дочірній бренд німецької корпорації ASSMANN Electronic GmbH. Ця компанія була заснована в 1969 році, як виробник такої продукції як роз'єми та адаптери для мережевих і комп'ютерних кабелів.

Основна частина продукції ASSMANN Electronic реалізується під брендом Digitus, який був зареєстрований в 1994 році і зараз широко відомий на світовому ринку, як кращий в категорії «співвідношення якості і ціни».

Характеристики DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,3m

Основні параметри
Тип коннектора LC-LC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 3 м
Оболонка LSOH
Тип кабеля I-VH 2G50/125
Клас волокна OM3
Колір кабелю аква
Діаметр волокна 50 мм /125 мм
Діаметр кабеля 3 мм
Додаткові параметри
Особливості Роз'єм з кабельним кінцем