Оптичний патчкорд Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,3m (DK-2532-03/3)

Код товару: 483200
Є в наявності
267 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 267грн.
  • Гарантія
  • Гарантійний термін: 60 міс.
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по DIGITUS DK-2532-03/3
  • Виробник: DIGITUS
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 60 міс.
  • Модель: LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,3m
  • Код виробника: DK-2532-03/3
  • Вага: 0.05 кг.
  • Габарити: 18x1x18 см.
  • Короткий опис:

    Категорія - OM3, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC/UPC - SC/UPC, кількість волокон - Duplex

Опис DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,3m

Оптичний патчкорд DIGITUS LC / UPC-SC / UPC, 50/125, OM3, duplex, 3m (DK-2532-03 / 3)

Патч-корд оптичний - це одна з незамінних складових сучасних структурованих кабельних систем. Зовні він являє собою відрізок оптичного кабелю довжиною від 50 сантиметрів до 100 метрів, обтиснутий з обох кінців коннекторами певного стандарту. З його допомогою найчастіше з'єднуються між собою два розподільних пристрої або розподільний пристрій з активним обладнанням.

Характеристики DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,3m

Основні параметри
Тип коннектора LC-SC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 3 м
Оболонка LSZH
Тип кабеля I-VH 2G50/125
Клас волокна OM3
Колір кабелю бірюзовий
Діаметр волокна 50 мм 125
Діаметр кабеля 3 мм
Додаткові параметри
Особливості Конекторами з керамічними наконечниками
Полірування UPC