Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-28

Код товару: 441568
Є в наявності
7908 Грн
 • Доставка
 • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
 • Відправка Новою поштою
 • Відправка Укрпоштою
 • Умови оплати
 • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
 • Безготівковий для юр.осіб: 7908грн.
 • Гарантія
 • Гарантійний термін: 12 міс.
 • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
 • Інформація по D-Link DGS-1210-28
 • Виробник: D-Link
 • Країна-виробник: Тайвань
 • Гарантія: 12 міс.
 • Модель: DGS-1210-28
 • Вага: 2.55 кг.
 • Габарити: 49x24x7 см.
 • Короткий опис:

  smart, в стійку, Портів - 28, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 56 Гбіт/с, МАС - 16000 адрес, Робота - від -5˚ до 50˚ C, Зберігання - від -20˚ до 70˚ C, Ш - 440 мм, Г - 140 мм, В - 44 мм

Опис D-Link DGS-1210-28

DGS-1210-28/28P/52/20 - це комутатори Web Smart наступного покоління з підтримкою технології D-Link Green. Дані комутатори підтримують розширені функції управління і безпеки, забезпечуючи високу продуктивність і масштабування мережі. Функції управління включають SNMP, управління на основі Web-інтерфейсу, утиліту D-Link Network Assistant і Compact Command Lines. Комутатор DGS-1210-28/28P/52/20 підтримує Auto Voice VLAN, забезпечуючи максимальний пріоритет для "голосового" трафіку. Модель DGS-1210-20/28 оснащена пасивною системою охолодження, яка забезпечує безшумну роботу і дозволяє продовжити термін експлуатації пристрою. Моделі DGS-1210-28P і DGS-1210-52 в свою чергу оснащені безшумними інтелектуальними вентиляторами, які здатні змінювати швидкість обертання в залежності від температури, що дозволяє економити енергію і знизити витрати без впливу на продуктивність.

Економія енергії
Використовуючи технологію D-Link Green, комутатори DGS-1210-28/28P/52/20 здатні економити енергію без шкоди для продуктивності і функціональних можливостей пристроїв. Комутатор визначає статус з"єднання на кожному порту і забезпечує автоматичний перехід неактивних портів у сплячий режим. Завдяки використовуваному чіпсету комутатори DGS-1210-28/28P/52 дозволяють істотно скоротити енерговитрати.

Просте керування і функції рівня 2
Дані комутатори підтримують повний набір функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree і Link Aggregation Control Protocol (LACP). Функція управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої і надійної передачі даних. Підтримуючи швидкість на кожному з портів до 2000 Мбіт/с в режимі повного дуплексу, комутатори забезпечують високу продуктивність, необхідну для підключення робочих місць з мінімальною втратою даних. Комутатори підтримують функцію діагностики кабелю і функцію Loopback Detection. Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту, на якому виявлена петля. Функція діагностики кабелю призначена для визначення якості витої пари, а також типу несправності кабелю.

QoS, керування смугою пропуску
Комутатори DGS-1210-28/28P/52/20 підтримують Auto Surveillance VLAN (ASV) і Auto Voice VLAN, і є ідеальним рішенням для розгортання VoIP і відеоспостереження. Auto Surveillance VLAN - це нова, провідна в галузі технологія, вбудована в комутатори Smart D-Link. Дана технологія об"єднує дані і передачу відеоспостереження через один комутатор Web Smart, скорочуючи, таким чином, вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі і управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі. Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати "голосовий" трафік у виділену VLAN. Завдяки максимальному пріоритету та індивідуальним VLAN, дана функція забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку. Крім того, DSCP маркує Ethernet-пакети з призначенням мережевому трафіку різних сервісів. На додаток, функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, які потребують високої пропускної здатності або забезпечити максимальний пріоритет.

Безпека мережі
Функція D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів. Автентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів. Крім цього, функція списків управління доступом (ACL) збільшує безпеку мережі і допомагає захистити мережу, відфільтровуючи трафік, що виходить від несанкціонованих MAC-адрес або IP-адрес. Комутатори також підтримують функцію запобігання атакам ARP Spoofing, що захищає від атак в мережі Ethernet, які можуть викликати зміну трафіку або його затримку шляхом відправки помилкових ARP-повідомлень. Для запобігання атакам ARP Spoofing комутатор використовує функцію Packet Control ACLs для блокування пакетів, що містять помилкові ARP-повідомлення. Для підвищення рівня безпеки використовується функція DHCP Server Screening, що забороняє доступ неавторизованим DHCP-серверам.

Зручне керування
Використання утиліти SmartConsole1/D-Link Network Assistant2 дозволяє адміністраторам віддалено керувати мережею на рівні портів. Утиліта D-Link Network Assistant підтримує функції автоматичного виявлення та відображення на екрані комутаторів D-Link серії Web Smart, що належать одному і тому ж сегменту мережі L2. Утиліта забезпечує доступ до комутатора з будь-якої точки мережі без необхідності введення IP-адреси або маски підмережі, що дозволяє виконати налаштування та базове встановлення знайдених пристроїв, включаючи зміну пароля та оновлення програмного забезпечення. Комутатори DGS-1210-28/28P/52/20 також підтримують програму D-View 6.0 і спрощений інтерфейс командного рядка (CLI) через Telnet. D-View 6.0 є системою мережевого управління, яка дозволяє керувати найбільш важливими параметрами, такими як працездатність, надійність, гнучкість і безпека.

Характеристики D-Link DGS-1210-28

Форм-фактор в стійку
Кількість портів 28
Вимоги PoE без PoE
Середовище передачі даних 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5
Можливість віддаленого управління керований
Комутаційна здатність 56 Гбіт/с
Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів 41.7 Mpps
Розмір таблиці МАС-адрес 16000 адрес
Буфер пакетів 1 Мб
Flash-пам'ять 16 Мб
Автовизначення MDI/MDIX так
Відповідність мережевим стандартам IEEE 802.1D (STP)
Підтримка транспортних протоколів UPnP
QoS (приоритезация даних) суворий пріоритет
Функції L2 і L2 + управління потоком 802.3 x
Управління утиліта SmartConsole
Cертифікація VCCI
Системні вимоги Windows XP
Робоча температура від -5˚ до 50˚ C
Діапазон вологості (робота) від 0% до 95% без конденсату
Температура зберігання від -20˚ до 70˚ C
Живлення 100-240 В
Кількість вентиляторів без вентилятора
Споживана потужність (максимальна) 16.8 Вт
Ширина 440 мм
Глибина 140 мм
Висота 44 мм
Корпус Металевий
Тип smart
Порти Gigabit Ethernet
Віртуальні мережі Voice VLAN
Списки доступу (ACL) фільтрація пакетів L2 - L4: МАС-адресою
Безпека фільтрація DHCP-клієнтів