Комутатор мережевий D-Link DGS-1210-52

Код товару: 442061
Є в наявності
12835 Грн
 • Доставка
 • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
 • Відправка Новою поштою
 • Відправка Укрпоштою
 • Умови оплати
 • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
 • Безготівковий для юр.осіб: 12835грн.
 • Гарантія
 • Гарантійний термін: 12 міс.
 • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
 • Інформація по D-Link DGS-1210-52
 • Виробник: D-Link
 • Країна-виробник: Китай
 • Гарантія: 12 міс.
 • Модель: DGS-1210-52
 • Вага: 5.15 кг.
 • Габарити: 52x9x36 см.
 • Короткий опис:

  керований, в стійку, Портів - 52, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 104 Гбіт/с, МАС - 16000 адрес, Робота - від -5˚ до 50˚ C, Зберігання - від -20˚ до 70˚ C, Ш - 440 мм, Г - 250 мм, В - 44 мм

Опис D-Link DGS-1210-52

Серія комутаторів D-Link DGS-1210 включає комутатори Web Smart наступного покоління з підтримкою технології D-Link Green 3.0. Серія відповідає стандарту Energy Efficient Ethernet IEEE 802.3az. Підтримка керування і налаштування IPv6 гарантує, що мережа залишиться захищеною після переходу з IPv4 на IPv61. За допомогою численних опцій управління серія комутаторів DGS-1210 дозволяє швидко розгорнути мережу, розширити інфраструктуру і "безшовно" оновити функції. Орієнтуючись на малий і середній бізнес, комутатори Web Smart DGS-1210 забезпечують функціональність, безпеку і керованість з мінімальними витратами на покупку та експлуатацію.

Економія енергії
Використовуючи технологію D-Link Green 3.0, комутатори серії DGS-1210 здатні економити енергію без шкоди для продуктивності і функціональних можливостей пристроїв. За допомогою стандарту Energy Efficient Ethernet мережа буде автоматично знижувати використання енергії, коли спостерігається невеликий потік трафіку, без необхідності в налаштуванні. Для умов, в яких стандарт не підтримується повністю, комутатори серії DGS-1210 пропонують такі налаштування енергозбереження, як вимикання і режим очікування портів, вимикання індикаторів і сплячий режим системи, заснований на користувальницьких профілях часу. Також комутатори серії DGS-1210 можуть визначити довжину підключених кабелів, щоб автоматично знизити використання енергії в більш коротких кабельних з"єднаннях.

Просте керування
Серія комутаторів Web Smart D-Link забезпечує просте управління. Можна виконати всі параметри через веб-інтерфейс незалежно від операційної системи ПК. Крім того, користувацький Web-інтерфейс містить десять мовних опцій, що дозволяє зробити операції більш зрозумілими. При першій установці утиліту SmartConsole автоматично виявить всі комутатори Smart D-Link в мережі, дозволяючи адміністраторам швидко призначити IP-адреси і маску підмережі. Також можна одночасно оновити програмне забезпечення на декількох комутаторах, заощадивши багато часу. Важливі команди керування, такі як завантаження програмного забезпечення або конфігураційного файлу, пропонують вдосконалений метод роботи в режимі групової обробки даних для декількох комутаторів.

Auto Surveillance VLAN и Voice VLAN
Комутатори серії Web Smart D-Link автоматизують процес встановлення IP-спостереження і пристроїв VoIP в мережі. Auto Surveillance VLAN об"єднує дані і передачу відеоспостереження через мережу, скорочуючи вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також забезпечує якісне відео в реальному часі, групуючи пристрої IP-спостереження в окремий VLAN з високим пріоритетом. Це гарантує, що якщо збільшиться потік трафіку зі звичайними даними, це не вплине на потоки відеоспостереження. Аналогічним чином Auto Voice VLAN забезпечує якісну та ефективну передачу голосових даних.

Розширені функції рівня 2
Дані комутатори підтримують повний набір функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree і Link Aggregation Control Protocol (LACP). Функція управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої і надійної передачі даних. Підтримуючи швидкість 2000 Мбіт/с в режимі повного дуплексу, комутатори забезпечують високу швидкість передачі для підключення робочих місць з мінімальною втратою даних. Комутатори підтримують функцію діагностики кабелю і функцію Loopback Detection. Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту або VLAN, на якому виявлена петля. Функція діагностики кабелю призначена для визначення якості мідних кабелів, а також типу несправності кабелю.

Безпека мережі
Функція D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів. Автентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів. Крім цього, функція Списки керування доступом (ACL) збільшує безпеку мережі і допомагає захистити мережу, відфільтровуючи трафік, що виходить від несанкціонованих MAC-адрес або IP-адрес. Функція запобігання атакам ARP Spoofing запобігає масовій розсилці помилкових ARP-повідомлень зловмисниками через кероване джерело. Це захищає дані від перехоплення атаками із застосуванням технології "незаконний посередник" і запобігає розтраті циклів процесора на ці пакети. Для підвищення рівня безпеки використовується функція DHCP Server Screening, що забороняє доступ неавторизованим DHCP-серверам.

Характеристики D-Link DGS-1210-52

Управління системний журнал
Форм-фактор в стійку
Вимоги PoE без PoE
Середовище передачі даних 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5
Можливість віддаленого управління керований
Комутаційна здатність 104 Гбіт/с
Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів 77 Mpps
Розмір таблиці МАС-адрес 16000 адрес
Буфер пакетів 1 Мб
Flash-пам'ять 16 Мб
Автовизначення MDI/MDIX так
Відповідність мережевим стандартам IEEE 802.3ad (агрегація каналів)
Підтримка транспортних протоколів UPnP
QoS (приоритезация даних) розклад черг: SP, WRR, SP + WRR
Функції L2 і L2 + віддзеркалення порту
Cертифікація ICES
Системні вимоги Windows XP
Робоча температура від -5˚ до 50˚ C
Діапазон вологості (робота) від 0% до 95% без конденсату
Температура зберігання від -20˚ до 70˚ C
Живлення 100-240 В
Кількість вентиляторів 2 шт
Споживана потужність (максимальна) 43.5 Вт
Ширина 440 мм
Глибина 250 мм
Висота 44 мм
Корпус Металевий
Тип керований
Порти Gigabit Ethernet
Кількість портів 52
Списки доступу (ACL) фільтрація пакетів L2 - L4: МАС-адресою
Безпека перевірка ARP