Адаптер Digitus SC/SC Duplex Singlemod, керам. сердечник (DN-96003-1)

Код товару: 413487
Під замовлення
62 Грн
  • Інформація по DIGITUS DN-96003-1
  • Виробник: DIGITUS
  • Країна-виробник: Тайвань
  • Модель: SC/SC Duplex Singlemod, керам. сердечник
  • Код виробника: DN-96003-1
  • Вага: 0.05 кг.
  • Габарити: 3x3x1 см.
  • Короткий опис:

    Тип - для комутаційних панелей, інтерфейси підключення - SC, керамічна

Опис DIGITUS SC/SC Duplex Singlemod, керам. сердечник

Адаптер DIGITUS SC / SC Duplex Singlemod, керам. сердечник (DN-96003-1)

Високоякісні волоконно-оптичні з'єднувачі DIGITUS® з керамічним наконечником є ​​ідеальним доповненням для збірки патч-панелей. Кожен роз'єм оснащений захистом від пилу. Крім того, адаптери поставляються з відповідним монтажним матеріалом, так що вони можуть бути легко встановлені і зафіксовані на передні панелі.

Торгова марка Digitus - це дочірній бренд німецької корпорації ASSMANN Electronic GmbH. Ця компанія була заснована в 1969 році, як виробник такої продукції як роз'єми та адаптери для мережевих і комп'ютерних кабелів. На сьогоднішній день асортимент товарів німецького підприємства ASSMANN Electronic включає в себе активне і пасивне мережеве обладнання, KVM перемикачі, кабелі та роз'єми для різних ATA / SCSI пристроїв, продукція з сполуками USB і Firewire, а також, аксесуари, мультимедійні та периферійні пристрої для ПК, ноутбуків і PDA.

Основна частина продукції ASSMANN Electronic реалізується під брендом Digitus, який був зареєстрований в 1994 році і зараз широко відомий на світовому ринку, як кращий в категорії «співвідношення якості і ціни». Товари під торговою маркою Digitus сертифіковані відповідно до стандарту ISO і реалізуються через розвинену дистриб'юторську мережу в багатьох великих країнах. Представництва компанії відкриті в таких країнах як Австрія, Франція, Швейцарія, Швеція, Хорватія, Словенія, Польща, Мексика, США, Китай і Тайвань. Висока якість і демократична вартість - незмінні атрибути обладнання під брендом Digitus.