Контролер ST-Lab A-520

Код товару: 482308
Немає в наявності
  • Інформація по ST-Lab A-520
  • Виробник: ST-Lab
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 12 міс.
  • Модель: A-520
  • Вага: 0.15 кг.
  • Короткий опис:

    Тип - плата розширення, інтерфейс підключення - PCI-Express, чіпсет - Marvell 88SE9230

Опис ST-Lab A-520

Контролер PCI-Express ST-Lab A-520 призначений для створення RAID масивів (RAID - масив з декількох дисків, керованих контролером) і c підтримкою технології Marvell Hyper Duo. Hyper Duo - технологія, за допомогою якої можна створити швидкий і недорогий масив з ємного, але відносно повільного HDD і швидкого, але досить дорогого і менш ємного SSD.

У перекладі з англійського «RAID» (Redundant Arrays of Inexpensive Disks) означає «надлишковий масив незалежних дисків». Первісне призначення RAID - створення на базі декількох вінчестерів диска великого обсягу з збільшеною швидкістю доступу. Але потім до двом основним цілям додалася третя - збереження даних у разі відмови частини обладнання. Саме ці три кити зробили RAID-масиви настільки затребуваними бізнесом і військовими. Втім, за обсяг, швидкість та надійність довелося платити підвищенням вартості і складності систем зберігання даних.

Сьогодні можливість побудови RAID-конфігурацію мають практично всі покупці сучасних материнських плат, на яких підтримка RAID реалізована за допомогою інтегрованого в чіпсет контролера або за допомогою мікросхем сторонніх виробників. Наявність RAID стало правилом хорошого тону - без нього системну плату вже не можна назвати багатофункціональною.

Революційна технологія Marvell HyperDuo дозволяє висунути SSD в якості рішення для масового ринку. Marvell ® HyperDuo - це справжній прорив у технологіях для нового покоління 6 Гбіт/с SATA-контроллераов, починаючи з Marvell 88SE9130. Завдяки багаторічним дослідженням і запатентованому програмного і апаратного обладнання HyperDuo дозволяє отримати 80 відсотків продуктивності в роботі твердотільного накопичувача (SSD) всього за одну третину витрат. Будучи об'єднані в один жорсткий диск і SSD, технологія HyperDuo використовує інтелектуальні алгоритми для автоматичного і швидкого перенесення даних на SSD, забезпечуючи надійне зберігання даних на жорсткому диску SATA з великим потенціалом.

Після впровадження багаторівневої автоматизованої технології в чіпсет, який містять провідні плати в світі, домашні мережеві пристрої зберігання даних (NAS), телевізійні приставки та настільні адаптери, HyperDuo дає помітний приріст продуктивності з першого дня. Користувальницькі програми, такі як Microsoft® Office і Media Player, Adobe® Creative Suite, Apple® Itunes, інтернет-браузери, OS-файли з швидким доступом, будуть автоматично покладені на SSD для підвищення продуктивності системи. Немає необхідності в тому ручному копіювання, яке часто супроводжується помилками і вимагає тривалого моніторингу. І ніяких додаткових витрат і труднощів, пов'язаних з купівлею додаткового програмного забезпечення.

Характеристики ST-Lab A-520

Виробник ST-Lab
Модель A-520
Артикул A-520
Інтерфейс підключення PCI-Express
Чіпсет Marvell 88SE9230