Силікон рибальський FishUP Aji Triple Stick 1.9" 411 - UV Clear/Silver (10шт/уп) (1864.14.91)

Код товару: 1698426
Під замовлення
131 Грн
  • Інформація по FishUP 1864.14.91
  • Виробник: FishUP
  • Країна-виробник: Україна
  • Модель: Aji Triple Stick 1.9" 411 - UV Clear/Silver (10шт/
  • Код виробника: 1864.14.91
  • Вага: 0.1 кг.
  • Габарити: 10x10x2 см.
  • Короткий опис:

    Тип - слаг, їстівний - так, довжина, см - 5, Варіант кольору - 411, кількість в упаковці - 10 шт, Колір - сірий

Опис FishUP Aji Triple Stick 1.9" 411 - UV Clear/Silver (10шт/

Серія силіконових приманок Fish Up Aji спеціально задумана розробниками для ультра легкого лову морських пелагічних хижаків. В основному вона служить для здобичі ставриди, а також саргана, луфаря смариди та інших видів морських риб. 

При масовому проході оселедця також можна цілком розраховувати успіх. Її складають модельні ряди черв'яків Aji Scaly та Aji Tanta, які вже мають свої власні прототипи у прісноводній програмі Fish Up, та нові розробки лінійки – слаги Aji Tiny та Aji Triple Stick. Відмінними рисами всіх моделей є невеликі розміри, специфічна гама кольорів і в окремих випадках використання інших атрактантів і ароматизаторів.

4 варіанти забарвлень у кожному і з 4-х модельних рядів лінійки Fish Up Aji мають світлонакопичувальні властивості, що особливо ефективно позначається при нічному лові ставриди або скорпени. Інші кольори виконані в напівпрозорому вигляді з блідими відтінками, деякі з вкрапленнями блискіток різних кольорів - стилі цих забарвлень запозичені від японських експертів, які славляться багатим досвідом морської риболовлі. Не менш успішно цей силікон працює не тільки в товщі води, але і на повідцевих оснастках, і в класичній джиговій риболовлі з дна, коли можна розраховувати на упіймання бичка та інших донних хижаків. Не варто скидати з рахунків і можливість успішної риболовлі на прісноводних водоймах, де лов дрібного окуня може принести чимало задоволення, а при проходах чехоні в зоні лову риболовля залишить незабутні враження. 

Способи монтажу приманок серії Fish Up Aji підбираються залежно від певних умов лову. Головним аспектом оснащення всіх моделей є використання дуже легких вантажів від 0.3 до 2 грамів у пелагічному лові та дещо важчих – до 6-7-ми грамів для джигової риболовлі або в умовах течії.

Силікон FishUP Aji Triple Stick – витончений склад з феноменальними властивостями. Трикутний поперечний профіль та сегментоване тіло справляють чудовий ефект при русі у воді, особливо коли анімація проводиться короткими ривками. Монтаж на джиг-головці забезпечує найкращу стабільність положення слага в товщі води, але і шарнірне оснащення теж дає хороші результати, воно стає більш актуальним, коли необхідно мінімізувати масу вантажу, умови лову вимагають збільшити дальність закидів або риболовля відбувається у вітряну погоду. Силікон FishUP Aji Triple Stick – це одна з найкращих приманок для лову ставриди та луфаря.

Характеристики FishUP Aji Triple Stick 1.9" 411 - UV Clear/Silver (10шт/

Вага, г 12
Колір сірий
Тип слаг
Їстівний так
Варіант кольору 411
Довжина, см 5
Кількість в упаковці 10 шт