Засіб для чищення кавоварок Philips CA 6704/10 (CA6704/10)

Код товару: 865534
Є в наявності
395 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 395грн.
  • Гарантія
  • Гарантійний термін: 1 міс.
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по Philips CA6704/10
  • Виробник: Philips
  • Країна-виробник: Німеччина
  • Гарантія: 1 міс.
  • Модель: CA 6704/10
  • Код виробника: CA6704/10
  • Вага: 0.04 кг.
  • Габарити: 14x2x7 см.
  • Короткий опис:

    Призначення - для чищення, Поверхня - різні поверхні, Тип засобу - таблетки

Опис Philips CA 6704/10

Завжди насичений смак кавиРегулярне обслуговування кавомашини Philips і Saeco гарантує чудовий смак і аромат кави.

Захищає кавомашину від засміченняТаблетки для видалення кавового олійного нальоту допомагають видалити олійні сліди від кави та підтримувати ефективність роботи кавомашини для приготування чудової кави. Очищати рекомендовано щонайменше один раз на місяць.

Регулярне чищення подовжує термін експлуатації еспресо-кавомашиниПродовжте термін експлуатації своєї еспресо-кавомашини та використовуйте весь її потенціал. Щоб згодом якість роботи залишалося на колишньому рівні, очищуйте прилад щомісяця або після приготування 500 чашок кави.

Використовуйте тільки витратні матеріали PhilipsВикористовуйте тільки витратні матеріали Philips, щоб подовжити термін експлуатації кавомашини. Для кавомашин Philips і Saeco рекомендуються тільки витратні матеріали Philips.

Характеристики Philips CA 6704/10

Поверхня різні поверхні
Тип засобу таблетки
Клас засобу інший
Об'єм/Вага 100 г
Спосіб застосування Згідно з описом на упаковці
Упаковка картон
Країна-виробник Німеччина
Призначення для чищення