Кухонний ніж Victorinox Fibrox Butcher 20 см Black (5.7223.20)

Код товару: 1235537
Під замовлення
2823 Грн
  • Інформація по Victorinox 5.7223.20
  • Виробник: Victorinox
  • Країна-виробник: Іспанія
  • Гарантія: 60 міс.
  • Модель: Fibrox Butcher 20 см Black
  • Код виробника: 5.7223.20
  • Вага: 0.5 кг.
  • Габарити: 35x10x5 см.
  • Короткий опис:

    для м'яса, Fibrox, нержавіюча сталь, термопластик, 200 мм

Опис Victorinox Fibrox Butcher 20 см Black

FIBROX Butcher - м'ясницький ніж із рифленим вигнутим лезом. Ультрагострий інструмент від швейцарської компанії Victorinox. Довжина леза 20 см. Рифлена бічна поверхня. Гладка заточування ріжучої кромки. Дизайн із чорною рукояттю. Професійний ніж із супергострим лезом, який підійде як для аматорів, так і для працівників великих заготівельних підприємств. Неймовірно гострий та довговічний помічник.

Fibrox (Фіброкс) – це професійна колекція кухонного інвентарю. Кухонні ножі Victorinox (Вікторинокс) - це висока якість виготовлення та бездоганна продуктивність. Ергономічна ручка зі стабільним хватом та професійне заводське заточування для легкої та продуктивної експлуатації. Лезо відмінно ріже і довго зберігає гостроту.

  • Рифлене лезо 20 см.
  • Кромка ріжуча: гладка (Plain).
  • Лезо з нержавіючої сталі високої якості.
  • Нековзна, ударо- та термостійка ручка з термоеластопласту (ТЕП).
  • Дозволено мити в посудомийній машині та стерилізувати.

Висококласна сталь нержавіюча - це фірмовий почерк швейцарської ножової компанії Victorinox, яка прославилася виробництвом легендарних складних армійських ножів SAK.

Характеристики Victorinox Fibrox Butcher 20 см Black

Матеріал руків'я термопластик
Колір руків'я чорний
Тип кріплення руків'я всадний
Матеріал леза нержавіюча сталь
Призначення для м'яса
Серія Fibrox
Особливості рифлене лезо
Довжина леза 200 мм
Колір леза сріблястий