Ніж Opinel №7 Inox VRI Trekking оранжевый, без упаковки (002208)

Код товару: 950166
Під замовлення
620 Грн
  • Інформація по Opinel 002208
  • Виробник: Opinel
  • Країна-виробник: Франція
  • Гарантія: 3 міс.
  • Модель: №7 Inox VRI Trekking оранжевый, без упаковки
  • Код виробника: 002208
  • Вага: 0.15 кг.
  • Габарити: 12x3x3 см.
  • Короткий опис:

    кишеньковий (EDC), складаний, Viroblock, виїмка на лезі, Sandvik-12C27, помаранчевий

Опис Opinel №7 Inox VRI Trekking оранжевый, без упаковки

Традиційний французький складаний ніж Opinel можна вважати одним із символів цієї красивої країни. Історія його створення почалася більше ста років тому в маленькому селі Альбі-ле-Вйо, розташованої на схід від Гренобля в провінції Савой, де Жозеф Опинель зробив на замовлення кілька складних ножів. Пізніше, в 1920 році, компанія переїхала в місто Коньін. Виробництво складних ножів Опинель можна вважати справжнім сімейним бізнесом, мають багаті традиції та історію. Популярність цих ножів полягає в їх простоті, чудовому резе, унікальному замку і незмінним традиційним матеріалам виготовлення. Отримавши багато престижних титулів і нагород, основним досягненням сім'ї Opinel все ж є світове визнання і популярність серед звичайних людей. Саме завдяки цьому справа Жозефа опинель живе і сьогодні, переходячи з рук в руки від його синів до внуків.

На сьогоднішній день виробництво налічує кілька варіантів ножа, що розрізняються між собою довгою клинка (см), що також є позначенням (номером) кожної окремо взятої моделі. Нумерація починається з 2 і закінчується на 13, виключаючи 1 і 11, які були зняті з виробництва ще в 1939 році. Крім цього, відмінність може бути і в матеріалі, використовуваному для виготовлення рукояті: бук, дуб, самшит, бубінга, ріг - все буде залежати від ваших особистих переваг. Сталь, яка використовується для виготовлення клинка, також може бути різних типів: VRI (нержавіюча) і VRN (вуглецева).

Opinel 7 VRI Trekking відрізняється від звичайної версії цього складного ножа наявністю темляка, що сприяє підвищенню безпеки під час виконання робіт. Його клинок виконаний з нержавіючої сталі Sandvik, має спуски від обуха, що сприяє феноменальному різу. Рукоять виготовлена ​​з міцної деревини бука. Для того, щоб ніж був легко розрізнити в лісі, в густій ​​траві або чагарнику, його рукоять пофарбована в яскравий колір. Її форма дуже зручно утримується в руці за рахунок розширення посередині і звуження до хвостовика. Для фіксації клинка, як у відкритому, так і закритому станах використовується традиційний замок опинель - Virobloc. Ніж чудово працює по продуктам на кухні, а також добре виконує свої функції на пікніку або в поході. Легкий, зручний і дуже гострий, він буде незамінний завжди і всюди.

Характеристики Opinel №7 Inox VRI Trekking оранжевый, без упаковки

Примітка Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Вид ножа кишеньковий (EDC)
Конструкція складаний
Тип замка Viroblock
Тип відкривання виїмка на лезі
Тип ріжучої кромки гладка
Конструкція осьового механізму на шайбах
Форма клинка clip-point
Марка сталі / Матеріал клинка Sandvik-12C27
Загальна довжина 185 мм
Довжина клинка 80 мм
Матеріал рукояті дерево
Колір помаранчевий
Країна реєстрації бренду Франція