Ніж SRM Retriever 9203-AK, Black G10/Aluminium, Stonewash (9203-AK)

Код товару: 1860051
Під замовлення
2913 Грн
  • Інформація по SRM 9203-AK
  • Виробник: SRM
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 12 міс.
  • Модель: Retriever 9203-AK, Black G10/Aluminium, Stonewash
  • Код виробника: 9203-AK
  • Вага: 0.3 кг.
  • Габарити: 15x8x7 см.
  • Короткий опис:

    кишеньковий (EDC), туристичний, складаний, Ambi-lock, отвір для пальця, 140Cr, 86 г, сірий

Опис SRM Retriever 9203-AK, Black G10/Aluminium, Stonewash

Ніж SRM Retreiver 9203-MBG2 — це сучасний складний інструмент, який об'єднує у собі високоякісні матеріали, продуманий дизайн та інноваційні технології. Він створений для тих, хто цінує надійність, функціональність та стиль як у повсякденних умовах, так і під час активного відпочинку.

Якісне лезо

Клинок виготовлено зі сталі 10Cr15CoMoV (аналог VG10) з твердою міцністю в діапазоні HRC 58–60. Лезо довжиною 90 мм і товщиною 3,1 мм проходить обробку методом Brush, що надає йому сучасного індустріального вигляду та забезпечує захист від корозії. Технологія охолодженого заточення допомагає зберегти оптимальну твердість леза навіть при інтенсивному використанні, гарантуючи чудову ріжучу здатність і довговічність.

Ергономічна рукоятка

Рукоятка виконана з високоякісного Micarta з внутрішніми сталевими направляючими (liners) з нержавіючої сталі 420. Така конструкція забезпечує надійне зчеплення та комфорт навіть у складних умовах експлуатації. Компактний і легкий — вага ножа складає всього 86 г, що робить його зручним для щоденного носіння та швидкого реагування на будь-які завдання.

Інноваційний механізм та функціональні деталі

Ніж оснащений продуманим механізмом розкриття з використанням сталевих кулькових підшипників, що забезпечує плавне та швидке відкривання леза. Функція Ambi Clip дозволяє без зусиль адаптувати ніж для правшів і лівшів, роблячи його універсальним інструментом для всіх користувачів.

Характеристики SRM Retriever 9203-AK, Black G10/Aluminium, Stonewash

Вид ножа туристичний
Конструкція складаний
Тип замка Ambi-lock
Тип відкривання отвір для пальця
Тип ріжучої кромки гладка
Конструкція осьового механізму на підшипниках
Форма клинка clip-point
Марка сталі 140Cr
Твердість сталі 58-60 HRC
Загальна довжина 205 мм
Довжина клинка 90 мм
Довжина рукояті 115 мм
Товщина клинка 3.1 мм
Матеріал рукояті алюміній
Примітка Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Поверхня клинка Bead Blast
Матеріал клинка сталь
Вага 86 г
Тип сталі нержавіюча сталь
Колір сірий
Особливості отвір під темляк
Країна-виробник Китай
Також ніж туристичний