Об'єктив Sony 11mm, f/1.8 для NEX (SEL11F18.SYX)

Код товару: 1370560
Немає в наявності
 • Інформація по SONY SEL11F18.SYX
 • Виробник: SONY
 • Країна-виробник: Китай
 • Гарантія: 24 міс.
 • Модель: 11mm, f/1.8 для NEX
 • Код виробника: SEL11F18.SYX
 • Вага: 0.33 кг.
 • Габарити: 11x12x9 см.
 • Короткий опис:

  Sony, Sony E, мотор, 0.15, 11, 11, змінна, Мінімальна діафрагма - f/16, Максимальна діафрагма - f/1.8, 55

Опис SONY 11mm, f/1.8 для NEX

Дискретний об'єктив 11 мм f/1.8 з матрицею APS-C

Об'єктив важить всього 181 г, однак має фокусну відстань 11 мм (екв. 16,5 мм для повнокадрових камер 35 мм) для динамічних зображень і велику діафрагму з макс. розкриттям f/1.8 для глибокого ефекту боке. Він є ідеальним у використанні з компактними камерами APS-C. Його два лінійні приводи забезпечують точне та швидке АФ на фото та відео.

Глибокий виразний боке

Завдяки великій діафрагмі з максимальним розкриттям f/1.8 можна легко досягти вишуканого виразного боке. Мінімальна фокусна відстань 0,12 м у поєднанні з максимальним збільшенням у 0,2 раза дозволяє знімати крупним планом із плавним розмиттям заднього фону. Гарний ефект боке покращують точне регулювання сферичної аберації та 7-пелюсткова циркулярна діафрагма.

Висока роздільна здатність на всьому надширокому полю огляду 11 мм

Сучасна оптична система забезпечує високу роздільну здатність зображення. Оптимальне розташування трьох асферичних елементів дозволяє коригувати кривину поля, забезпечуючи високу роздільну здатність по всій площі картинки навіть при максимальному розкритті діафрагми. Три елементи з низькодисперсійного скла пригнічують хроматичні аберації та кольоровий ореол для приголомшливої якості зображення.

Компактна та легка конструкція для більшої свободи знімання

Завдяки своїй компактності та малій вазі цей об'єктив ідеальний у використанні з камерами APS-C. Виняткова мобільність та легке керування стануть незамінними при тривалому ручному зніманні або зніманні з ручкою. Поєднання сферичних та асферичних елементів дозволяє досягти приголомшливих оптичних характеристик об'єктива розміром всього 66 х 57,5 мм і вагою – 181 г.

Передове АФ покращує швидкісний потенціал корпусу камери

Завдяки двом лінійним приводам цей об'єктив з великою діафрагмою виконує швидке та точне АФ, а також відстеження на фото та відео. Швидке спрацювання АФ і відстеження розкриває швидкісний потенціал камери, завдяки чому навіть об'єкти, що хаотично рухаються, будуть зафіксовані в кадрі.

Універсальний інструмент для створення відео

Кут огляду 11 мм і велика діафрагма f/1.8 дозволяють легко знімати динамічні перспективи об'єктів на широкому фоні з красивим боком. Покращені оптичні характеристики зменшують затримку фокусування та небажане зміщення кута огляду під час відеознімання. На фронтальний елемент цього надширококутного об'єктива можна встановлювати фільтри залежно від умов знімання.

Чудова надійність і функціональність

Попри малий розмір, цей об'єктив забезпечує надзвичайну надійність та зручне керування. Ручне фокусування з лінійним відгуком забезпечує моментальну реакцію при ручному фокусуванні, а кнопка утримання та перемикач режимів фокусування – додатковий контроль. А для кращої надійності у складних погодних умовах він захищений від пилу та вологи.

Конструкція об'єктива

Прекрасні оптичні характеристики об'єктива відповідають високим вимогам камер Sony та гарантують точність та надійність для широких можливостей знімання.

Характеристики SONY 11mm, f/1.8 для NEX

Тип об'єктива надширококутні
Привід автофокусування лінійний мотор
Мінімальна діафрагма f/16
Максимальна діафрагма f/1.8
Конструкція (елементів / груп) 12 елементів в 11 групах
Додатково
Основні
Система Sony
Байонет (кріплення) Sony E
Фокусна відстань 11 мм
Розмір матриці APS-C
Кути огляду 104°
Конструкція
Мінімальна дистанція фокусування 0.15 м
Кількість пелюсток діафрагми 7
Комплектація Задня кришка об'єктива
Бленда
Передня кришка
Фізичні
Діаметр фільтра 55 мм
Габарити (діаметр x довжина) 66 x 57.5
Вага 181 г