Оптичний привід DVD-RW Transcend TS8XDVDS-K

Код товару: 481377
Під замовлення
1432 Грн
  • Інформація по Transcend TS8XDVDS-K
  • Виробник: Transcend
  • Країна-виробник: Тайвань
  • Гарантія: 24 міс.
  • Модель: TS8XDVDS-K
  • Вага: 0.4 кг.
  • Габарити: 19x15x4 см.
  • Короткий опис:

    зовнішній, USB 2.0, Ємність буфера - 1 Мб, BOX, чорний

Опис Transcend TS8XDVDS-K

Зараз з'являється все більше комп'ютерної техніки без оптичного приводу: робочі станції на базі материнських плат Mini-ITX, нетбуки, ультрабуки, планшети і т.д. В той же час практично у кожного вдома є колекція CD - і DVD-дисків c музикою, фільмами, архів фотографій або відео. Для того, щоб не обмежувати себе і мати можливість скористатися цією інформацією або створити нову резервну копію робочих даних - варто придбати компактний зовнішній оптичний DVD-привід.

Компактний і стильний Transcend TS8XDVDS зовнішній DVD привід завжди можна мати при собі, немає необхідності в адаптері живлення - пристрій живиться від порту USB. Transcend TS8XDVDS - відмінне рішення для використання у поїздці, коли є ноутбук! Ви зможете в будь-якому місці в будь-який час дивитися фільми, підключаючи зовнішній DVD привід! У комплекті з пристроєм знаходиться програма CyberLink Power2Go дозволяє записувати на диски музику, дані, відео, а також створювати самозагружаемые диски.

У зв'язку з досить низьким енергоспоживанням новинки, на її корпусі не стали встановлювати роз'єм для додаткового живлення. Комплектного кабелю USB 2.0 для цих цілей цілком достатньо. До того ж він має два USB-коннектора, тому проблем з харчуванням виникнути не повинно.

Привід підтримує практично всі доступні типи носіїв CD і DVD. Не вистачає тільки можливості запису дисків DVD-RW DL і DVD+RW DL, а також функції створення етикеток прямо на поверхні носія (LightScribe та Labelflash). Хоча варто відзначити, що дані технології так і не отримали широкого розповсюдження, тому вони не будуть затребувані більшістю користувачів.

Привід Transcend TS8XDVDS показав себе дуже добре, як за результатами тестів, так і за зовнішнім виглядом та ергономіки. Його корпус володіє компактними розмірами (товщина всього 13,9 мм) і привабливим дизайном з округленими кутами. При цьому блискуча (хоч і мазка) верхня глянсова кришка виглядає дуже елегантно, а нижню і бічні стінки виконані з практичною матової поверхні. Хороші результати запису і читання дисків, компактні розміри і низьке енергоспоживання роблять його відмінним доповненням до невеликим мобільним або настільним комп'ютерам без вбудованого приводу.

Характеристики Transcend TS8XDVDS-K

Розташування пристрою: Зовнішній
Ємність встановленої кеш-пам'яті: 1 МБ
Iнтерфейси
Тип коннектора USB 2.0 інтерфейсу: Чотириконтактний роз'єм типу A
Максимальна температура навколишнього середовища під час роботи: 40 °C
Мінімальна температура навколишнього середовища під час роботи: 5 °C
Додаткова інформація
Колір: Чорний
Конфігурація диску
Тип дискового накопичувача: DVD±RW/DVD±R9/DVD-RAM
Форм-фактор: Slimline
Підтримувані канали даних: USB 2.0
Спосіб завантаження диску: Tray
Позиція кріплення: Горизонтальное
Контрольна панель: Кнопка выброса диска
Кількість встановлених накопичувачів: 1
Кількість інтерфейсів USB 2.0: 1
Умови експлуатації
Живлення
Вхідна напруга: DC 5 В
Габарити та вага
Габарити: 148 ммx|13.9 ммx|142.8 мм
Номінальна вага: 0.246 кілограм