Проекційний екран ELITE SCREENS T120UWHcreens

Код товару: 445355
Під замовлення
9290 Грн
  • Інформація по ELITE SCREENS T120UWH
  • Виробник: ELITE SCREENS
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 24 міс.
  • Модель: T120UWH
  • Вага: 13.98 кг.
  • Габарити: 290x17x12 см.
  • Короткий опис:

    Тип - переносний на тринозі, спосіб кріплення - на стійці, тип проекції - пряма, тип конструкції - мобільний, ширина екрана - 262 см, висота екрану - 148 см, формат - 16:9, MaxWhite 1.1 Gain Matte

Опис ELITE SCREENS T120UWH

Мобільний екран ELITE SCREENS T120UWH має кілька переваг. У нього великий розмір екрану, він надійно закріплюється на зручному тринозі. Якщо вам потрібна певна висота екрана, то для цього є автоматичне блокування висота. Перевозити переносити цей мобільний екран також дуже зручно, у нього є вбудована ручка для транспортування, так що носити його під рукою не доведеться. При цьому біля екрану є стандартна маскувальна кромка, сам корпус екрану міцний і можна не боятися, що він пошкодиться в дорозі або зламається. Матеріал мобільного екрана ELITE SCREENS T120UWH має коефіцієнт яскравості 1,1, за ним легко доглядати. Кут перегляду такого екрану складає 160 градусів.

Переносити, перевозити такий екран дуже зручно. Триног складається, екран сам скручується. В комплектації є матерчатий чохол з ручкою, куди все це багатство легко складається. Якщо ви турбуєтеся про те, наскільки довговічний екран ELITE SCREENS T120UWH, то смію вас запевнити конструкція цього екрану дуже міцна і витримає щоденне використання без проблем.

Мобільний екран ELITE SCREENS T120UWH ідеально підійде для навчальних закладів. Він простий у використанні, легко миється, надійно захищений від плісняви, його легко можна транспортувати, і важить він зовсім небагато. Купуючи такий екран, ви назавжди зробите свої лекції для студентів насиченими і цікавими.

Характеристики ELITE SCREENS T120UWH

Тип переносний на тринозі
Спосіб кріплення на стійці
Тип проекції пряма
Тип конструкції мобільний
Ширина екрана 262 см
Висота екрану 148 см
Діагональ (дюйм) 120"
Формат 16:9
Кут перегляду, градусів 160°
Полотно MaxWhite 1.1 Gain Matte