Імпульсне ЗУ для акумуляторів RJTianye, 6V / 12V,100-240V, 2A,LCD, клеми(AGM / GEL,Lead) VOLTRONIC NY-X120601A

Код товару: 1361357
Наявність уточнюйте
707 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 707грн.
  • Гарантія
  • Гарантійний термін: 12 міс.
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по VOLTRONIC NY-X120601A
  • Виробник: VOLTRONIC
  • Гарантія: 12 міс.
  • Код виробника: NY-X120601A
  • Короткий опис:

    Зарядний пристрій має 4 режими зарядки та 1 ремонтний: Режим 'STD' - підходить для свинцево-кислотних акумуляторів від автомобілів, сільськогосподарських машин, вантажівок, човнів. Напис 'dF5' на дисплеї означає, що в цьому режимі додатково відбувається процес десульфатації, за 5 хвилин акумулятор автоматично переключиться в режим заряджання. Режим 'AGM / GEL' - імпульсний струм подається на клеми з певною перервою, щоб не пошкодити електроліт у гелеподібному стані. Підходить для AMG, гелієвих акумуляторів, автомобілів, що працюють за принципом 'Старт-Стоп'. Режим 'WET' - для свинцево-кислотних акумуляторів, які засновані на рідкому електроліті. Режим 'MOTORCYCLE' - підходить для мотоциклетних акумуляторів, усіх видів мотоциклів, скутерів, гідроциклів. У цьому режимі ефективно заряджати акумулятори з невеликою ємністю. Напис 'dF5' на дисплеї, означає, що в цьому режимі, додатково відбувається процес десульфатації, через 5 хвилин акумулятор автоматично переключиться в режим заряджання. Режим 'REPAIR' - для від

Опис Імпульсне ЗУ для акумуляторів RJTianye, 6V / 12V,100-240V, 2A,LCD, клеми(AGM / GEL,Lead) VOLTRONIC NY-X120601A

Зарядний пристрій має 4 режими зарядки та 1 ремонтний:

Режим "STD" - підходить для свинцево-кислотних акумуляторів від автомобілів, сільськогосподарських машин, вантажівок, човнів. Напис "dF5" на дисплеї означає, що в цьому режимі додатково відбувається процес десульфатації, за 5 хвилин акумулятор автоматично переключиться в режим заряджання.

Режим "AGM/GEL" - імпульсний струм подається на клеми з певною перервою, щоб не пошкодити електроліт у гелеподібному стані. Підходить для AMG, гелієвих акумуляторів, автомобілів, що працюють за принципом "Старт-Стоп".

Режим "WET" - для свинцево-кислотних акумуляторів, які засновані на рідкому електроліті.

Режим "MOTORCYCLE" - підходить для мотоциклетних акумуляторів, усіх видів мотоциклів, скутерів, гідроциклів. У цьому режимі ефективно заряджати акумулятори з невеликою ємністю. Напис "dF5" на дисплеї, означає, що в цьому режимі, додатково відбувається процес десульфатації, через 5 хвилин акумулятор автоматично переключиться в режим заряджання.

Режим "REPAIR" - для відновлення акумуляторів, які тривалий термін перебувають в експлуатації, або для батарей, які тривалий час не використовувалися. При виборі цього режиму на екрані з`явиться напис "PUL".

Перемикання режимів здійснюється сенсорною кнопкою "Mode Selection" на панелі зарядного пристрою. Між собою всі режими відрізняються силою струму, різною амплітудою та імпульсом заряду. Вибирайте той режим, який підходить для вашого типу акумулятора.