Відеореєстратор Aspiring Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi (Aspiring Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi)

Код товару: 1679703
Є в наявності
3299 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 3299грн.
  • Гарантія
  • Гарантійний термін: 12 міс.
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по Aspiring Aspiring Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi
  • Виробник: Aspiring
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 12 міс.
  • Модель: Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi
  • Код виробника: Aspiring Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi
  • Вага: 0.12 кг.
  • Габарити: 20x15x5 см.
  • Короткий опис:

    FullHD (1920x1080), GC4663, немає, 170°, так, так, 3.2" IPS, вбудований акумулятор, Так, microSD, датчик удару, датчик руху, Циклічний запис, 2 камери запису, G-Sensor, Wi-FI, Денний та нічний режим, 65 г, чорний

Опис Aspiring Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi

Відеореєстратор Aspiring Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi — це сучасний, високотехнологічний пристрій, створений, щоб забезпечити максимально точний контроль за ситуацією на дорозі. Він відрізняється своєю вишуканою технологічною начинкою та розширеними функціями, які задовольнять навіть найвимогливіших користувачів.

Основна камера пропонує максимальну роздільну здатність відео FullHD (1920x1080), що разом із додатковою камерою дозволяє записувати в QHD 2.5K, гарантує високу деталізацію відео. З допомогою сенсора GC4663 й шести скляних лінз, оснащених анти відблисковим покриттям, Aspiring Alibi 10 забезпечує чітке зображення навіть у складних умовах освітлення. Кут огляду 170° дозволяє з легкістю охопити широкий спектр подій на дорозі, надаючи повний контроль над дорожньою ситуацією.

Для запису відео використовується формат h.265, що дозволяє зберігати більше інформації при меншому обсязі пам'яті. Завдяки частоті 30 кадрів на секунду, відеореєстратор фіксує плавні й деталізовані послідовності подій. Важливим плюсом є можливість запису звуку, який можна вимкнути при необхідності.

Aspiring Alibi 10 оснащений вбудованим екраном 3.2" IPS, який забезпечує комфортний перегляд записаного матеріалу. Завдяки цифровому інтерфейсу цього екрану, ви можете не тільки переглядати відео, а й керувати налаштуваннями пристрою.

Wi-Fi модуль відкриває можливість керувати відеореєстратором через смартфон, дозволяючи переглядати поточне відео чи вже записані ролики. Бездротове з’єднання дає швидкий і зручний доступ до файлів, які можна зберігати на смартфоні або планшеті, забезпечуючи додаткову безпеку даних.

Циклічний запис — це ще одна риса, котра відзначає цей пристрій. Ви можете бути впевнені, що ключовий момент подій ніколи не залишиться не зафіксованим. Автоматичне оновлення записів гарантує, що навіть при заповненому накопичувачу нові кадри зразу ж записуються, заміняючи найстаріші.

Особливу увагу привертає G-сенсор, який миттєво реагує на різкі маневри, удари чи раптове уповільнення, зберігаючи важливі записи в окрему захищену папку. Це дозволяє убезпечити важливі матеріали від перезапису та втрати.

Пристрій підтримує карти пам'яті microSD, що дає можливість розширити об'єм зберігання до 256 Гб. Переносити дані на інші пристрої або у хмарні сховища також можна завдяки портам microSD, AV-IN, USB Type C.

На додачу, модуль оснащений датчиком руху, що автоматично виконує запис у разі виявлення активності, і датчиком удару для додаткової безпеки. В режимі день-ніч Aspiring Alibi 10 адаптується до різних умов освітлення, забезпечуючи чітке зображення навіть в темряві.

Бистросьемне кріплення дозволяє швидко встановити або зняти відеореєстратор, що є незамінним при його активному використанні. Компактні розміри 87 x 33 x 31 мм та елегантний чорний колір роблять Aspiring Alibi 10 стильним доповненням до інтер'єру вашого автомобіля.

Цей відеореєстратор стане вашим надійним супутником в дорозі, дозволяючи зафіксувати найважливіші моменти з високою точністю та деталізацією.

Характеристики Aspiring Alibi 10 QHD2.5K Dual WiFi

Максимальна роздільна здатність відео FullHD (1920x1080)
Кількість камер 2
Сенсор GC4663
Вбудований GPS немає
Частота відео 30 кадрів/с
Формат відео h.265
Об'єктив, фокусна відстань f/1.8
Кут огляду камери 170°
Інфрачервона підсвітка немає
Запис звуку так
Можливість повороту камери так
Зовнішній екран 3.2" IPS
Джерело живлення вбудований акумулятор
Порти і роз'єми USB Type C
Відображення дати Так
Циклічний запис так
Підтримка карт пам'яті microSD
Особливості Циклічний запис
Діапазон робочих температур від -20 до +70 °C
Розміри 87 x 33 x 31 мм
Вага 65 г
Колір чорний
Вбудований екран Є
Також шукають з широким кутом огляду