Вимикач Sven SE-60011L-C cream (7100034)

Код товару: 666870
Є в наявності
84 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 84грн.
  • Гарантія
  • Гарантійний термін: 12 міс.
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по SVEN 7100034
  • Виробник: SVEN
  • Країна-виробник: Тайвань
  • Гарантія: 12 міс.
  • Модель: SE-60011L-C cream
  • Код виробника: 7100034
  • Вага: 0.07 кг.
  • Габарити: 20x10x2 см.
  • Короткий опис:

    клавішний, внутрішнє, Спосіб монтажу - прихований, Кількість кнопок - 1 шт, ступінь захисту - IP20, максимальний струм - 10 А, максимальна напруга - 250 В, серія - REAL-EL Comfort, кремовий

Опис SVEN SE-60011L-C cream

Електроустановочне обладнання SVEN SE-60011L-C cream (4895134781446) - одинарний вимикач, який має підсвічування клавіші для зручності використання у темному приміщенні. Металева несуча рамка товщиною 1 мм з антикорозійним покриттям надає конструкціям виробів високу механічну міцність в умовах житлового приміщення на протязі всього терміну експлуатації. Підпружинені кріпильні зачепи для зручності монтажу. Поліпшена конструкція клем для дротів.
Матеріал корпусу - негорючий ABS-пластик, який забезпечує міцність, безпеку, нагрівостійкість в процесі експлуатації, стійкий до впливу температур до 650 °С. Основу механізму з термостійкого PBT-пластика володіє необхідними діелектричними властивостями і забезпечує стійкість до займання до 850 °С. А мідні контакти вимикачів, плаковані срібним сплавом, забезпечують стабільно високу якість контактування при багаторазових комутаціях ланцюгів зазначеної потужності.
Серія Comfort - сучасна багатофункціональна серія електровстановлювального обладнання для прихованого монтажу. Включає широкий набір виробів (одно - і двополюсні вимикачі, перемикачі, кнопки, диммери, силові та комунікаційні розетки і т. д.), що дозволяють реалізувати різні завдання електропостачання об'єкта.

Характеристики SVEN SE-60011L-C cream

Тип вимикача клавішний
Застосування внутрішнє
Спосіб монтажу прихований
Кількість кнопок 1 шт
Технічні особливості з підсвіткою
Ступінь захисту IP20
Максимальний струм 10 А
Максимальна напруга 250 В
Серія REAL-EL Comfort
Розміри основи 82 х 82 мм
Колір кремовий