Витяжка кухонна Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/60

Код товару: 530795
Під замовлення
4811 Грн
  • Інформація по ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/60
  • Виробник: ELICA
  • Країна-виробник: Польща
  • Гарантія: 12 міс.
  • Модель: ELITE 14 LUX GRIX/A/60
  • Вага: 9.55 кг.
  • Короткий опис:

    Тип - телескопічна, в шафу, 650 м3/год, 206 Вт, 1, відведення повітря і рециркуляція, ширина корпусу - 60 см, Діаметр вентиляційної труби - 120 мм, - алюмінієвий, Тип управління - кнопкове, Матеріал корпусу - нержавіюча сталь, Лампи - галогенова лампа, 63 Дб, 180 х 600 х 280 мм, 7.8 кг, нержавіюча сталь

Опис ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/60

На сьогоднішній день продукція компанії Elica, ймовірно, є найкращою серед наявної на світовому ринку побутової техніки. Постійний розвиток, реорганізація та промислова консолідація компанії проходили паралельно з постійним вдосконаленням своєї продукції. Elica перевернула уявлення про кухонні витяжки: зі звичайного аксесуара вона перетворилася в об'єкт інтер'єру, який може повністю змінити Вашу кухню.

Витяжка кухонна ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/60 - ефективна витяжка, здатна забезпечити максимальну продуктивність на рівні 650 м3/год і при цьому має досить компактні розміри: розрахована на вбудовування в підвісну шафу, а ширина пристрою становить 60 см (рівень компактних моделей).

Швидке включення досягається при висуванні рукою на себе висувної панелі приладу. Завдяки її тихій і продуктивній роботі знаходитися на кухні легко і приємно, оскільки витяжка забезпечує безперервне очищення повітря шляхом викиду за межі приміщення. Відведення продуктів згорання і неприємних запахів збереже здоров'я присутніх і захистить кухонні меблі, стіни і стелю від накопичення жирної сажі та кіптяви. Дизайн витяжки підкреслює мінімалізм приміщення. Якість виробу дозволить експлуатувати його безвідмовно довгі роки.

Витяжка має 3 режими швидкості, які ви можете використовувати в залежності від того, готуєте ви одну страву або відразу декілька. Кнопкове управління дозволить зручно і легко вибирати потрібні налаштування, а вбудоване освітлення 2х28 Вт стане в нагоді в темний час доби. Якщо вам потрібна вбудована витяжка, то телескопічна витяжка кухонна ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/60 — відмінний вибір для сучасної кухні.

Характеристики ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/60

Тип монтажу в шафу
Режим роботи відведення повітря і рециркуляція
Тип управління кнопкове
Особливості можливість встановлення вугільного фільтра
Габарити 180 х 600 х 280 мм
Вага 7.8 кг
Також шукають потужні
Кількість двигунів 1
Дисплей немає
Таймер немає
Автоматичне вкл/викл (сенсор) немає
Тип телескопічна
Продуктивність 650 м3/год
Потужність 206 Вт
Ширина корпусу 60 см
Діаметр вентиляційної труби 120 мм
Фільтри алюмінієвий
Кількість швидкісних режимів 3
Матеріал корпусу нержавіюча сталь
Висота димоходу 180 мм
Лампи галогенова лампа
Рівень шуму 63 Дб
Колір нержавіюча сталь