Цифровий фотоапарат Sony Alpha 6100 kit 16-50mm Black (ILCE6100LB.CEC)

Код товару: 1511040
Немає в наявності
 • Інформація по SONY ILCE6100LB.CEC
 • Виробник: SONY
 • Країна-виробник: Китай
 • Гарантія: 24 міс.
 • Модель: Alpha 6100 kit 16-50mm Black
 • Код виробника: ILCE6100LB.CEC
 • Вага: 0.95 кг.
 • Габарити: 14x11x14 см.
 • Короткий опис:

  Тип матриці - КМОП (CMOS), розмір матриці - 23.5 х 15.6 мм, число ефективних пікселів - 24.3 Mpx, Макс. роздільна здатність запису відео - 1920 x 1080, тип видошукача - електронний, розмір ЖК-екрану - 3", тип карток пам'яті - Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick XC-HG Duo, SD/SDHC/SDXC, бездротовий зв'язок - Wi-Fi, NFC, тип живлення - NP-FW50, Колір - чорний

Опис SONY Alpha 6100 kit 16-50mm Black

Знімайте світ, діліться своїм баченням
Знімайте особливі моменти, щоб зберегти їх у пам'яті. Усю роботу візьме на себе камера - вона забезпечить високу якість і швидку зйомку завдяки технологіям, розробленим для повнокадрових моделей. З α6100 ви ніколи не проґавите потрібний момент.

Відстеження в реальному часі
Точне відстеження об'єкта
Під час зйомки спортивних подій і повсякденного життя дуже важливо зберігати фокус на об'єкті. Складні алгоритми відстеження від Sony засновані на технології штучного інтелекту і здатні швидко обробляти величезні обсяги просторових даних у реальному часі.

Автофокусування по очах людей у реальному часі
АФ по очах у реальному часі забезпечує безперервне відстеження об'єкта під час портретної зйомки. Фокусування можливе за лівим і правим оком і відмінно працює, навіть коли прихована частина обличчя, воно підсвічене ззаду або людина дивиться вниз.

АФ по очах у реальному часі для тварин
Інноваційні алгоритми виявлення очей від Sony відмінно працюють як з тваринами, так і з людьми. Завдяки їм портрети домашніх і диких тварин будуть завжди чіткими.

Надійне автофокусування
Широка зона АФ, надшвидкий фокус і надійне відстеження
Завдяки 425 точкам фазового та 425 точкам контрастного автофокусування АФ охоплює всю площу матриці, забезпечуючи точне відстеження об'єктів. Своєю чергою процесор зображень останнього покоління зменшує швидкість АФ до 0.02 секунди, а передові алгоритми передбачають, де об'єкт опиниться надалі.

Швидка серійна зйомка з частотою 11 кадрів/с і АФ/АЕ
Швидкий внутрішній процесор і високоємна буферна пам'ять дають змогу вести серійну зйомку з частотою 11 кадрів/с для подальшого перегляду або з частотою 8 кадрів/с для перегляду в реальному часі з мінімальною затримкою, отримуючи 77 знімків у форматі JPEG (стандарт) за одну серію.

Тиха серійна зйомка з частотою до 8 кадрів/с
Тиха зйомка актуальна, коли не потрібно, щоб сторонні звуки привертали увагу (під час зйомки тварин, виступів). α6100 підтримує серійну зйомку без звуку затвора з частотою 8 кадрів/с і відстеженням АФ/АЕ (і в режимі AF-C), а також з АФ по очах і відстеженням у реальному часі.

Надвисока роздільна здатність і природні текстури
У матриці APS-C використовується мідна проводка для кращої провідності та обробки ланцюгів, що сприяє поліпшеному захопленню світла. Разом із процесором зображень останнього покоління матриця забезпечує відмінну роздільну здатність і природне передавання текстур.

Чіткіші зображення в умовах недостатнього освітлення
Посилене придушення шуму покращує якість зображення навіть в умовах низької освітленості, де потрібна зйомка з високою чутливістю. Початкова чутливість збільшена до ISO 32000 для відео і до ISO 51200 для фотографій. Придушення шуму особливо ефективне в діапазоні середньої та високої чутливості.

Реалістична передача відтінків шкіри
Функція передачі тону шкіри, успадкована від наших новітніх повнокадрових камер, передає природну красу людської шкіри, дозволяючи вам знімати чудові портрети.

Реалістична передача кольору
Отримуйте природні зображення з поліпшеною передачею кольору, які більш точно передають те, що ви бачите в реальному житті. Тепер квіти та інші яскраві об'єкти виглядають більш насичено без ступінчастості або спотворень у градієнтах.

Швидкий гібридний автофокус для відеозйомки
Поєднання фазового та контрастного автофокусування
Швидка гібридна АФ забезпечує високу швидкість, точність і ефективне відстеження для зйомки 4K-відео. Більш ефективне використання системи визначення фаз на фокусній площині дає змогу отримати стабільнішу АФ, тоді як контрастна АФ відповідає за загальну точність. Фокус залишається на об'єкті зйомки, навіть коли перед ним миготять інші об'єкти.

Запис відео у високій роздільній здатності 4K
Завдяки повному зчитуванню пікселів без біннінга камера обробляє приблизно у 2.4 рази більше інформації, ніж потрібно для запису в 4K (QFHD: 3840 x 2160), створюючи неймовірно чіткі, деталізовані та реалістичні зображення.

Сенсорне відстеження для зйомки відео
Функція сенсорного відстеження забезпечує плавне, безперервне фокусування на об'єкті й активується простим дотиком до екрана.

Більше свободи для зйомки
Камера може вести запис у режимі сповільненої (до 5 разів) і прискореної (до 60 разів) зйомки без комп'ютерної постобробки.

Вхід зовнішнього мікрофона для якісного звуку
α6100 має вхід для зовнішнього мікрофона, що дає більше можливостей як під час запису серйозних проєктів, так і під час зйомки відеоблогів високої якості.

Просте кадрування під час зйомки селфі
РК-монітор камери повертається вгору на 180 градусів, завдяки чому вам буде легко кадрувати зображення під час зйомки відеоблогів і селфі.

Гнучке знімання з низьких ракурсів
Монітор можна відхилити вгору на повні 180° і вниз на 74°, завдяки чому легше утримувати об'єкт у кадрі під час зйомки з високих і низьких ракурсів.

Зручні функції сенсорного відстеження та фокусування
Налаштувавши сенсорне відстеження в меню, ви можете вибирати об'єкт зйомки простим дотиком. Автоматичне відстеження працює під час фотозйомки та під час запису відео. Сенсорним фокусуванням теж просто користуватися - достатньо торкнутися потрібної точки на моніторі, щоб встановити на неї фокус.

Елементи керування, що налаштовуються
Для максимальної зручності восьми кнопкам і перемикачам на камері α6100 можна призначити будь-яку з 89 функцій зйомки або відтворення.

Швидкий доступ із функцією My Menu
На камері передбачена функція My Menu, до якої можна додати до 30 різних пунктів меню для швидкого виклику.

Налаштування користувацького інтерфейсу
За допомогою екрана користувацьких налаштувань, де зображені всі кнопки та елементи керування камери, можна швидко перевірити призначені функції. Під час налаштування функціонального меню також можна переглядати його параметри.

Додатки Imaging Edge для ПК
Створюйте якісні фото з файлів Sony RAW і ефективно керуйте ними за допомогою додатків Imaging Edge для ПК. Використовуйте Remote для контролю зйомки та спостереження за нею в реальному часі на екрані ПК, Viewer - для перегляду й оцінювання зображень, а також вибору з великих бібліотек, і Edit - для обробки RAW-даних і створення високоякісних знімків.

Характеристики SONY Alpha 6100 kit 16-50mm Black

Тип фотокамер Системні
Лінійка Alpha
Тип матриці КМОП (CMOS)
Розмір матриці 23.5 х 15.6 мм
Загальна кількість пікселів 24.7 Mрх
Число ефективних пікселів 24.3 Mpx
Співвідношення сторін 3:2
Захист від пилу механізм мікровібрацій
Комплектація фотоапарата без об'єктиву (Body)
Підтримка змінних об'єктивів так
Байонет Sony E
Тип автофокусу гібридне автофокусування
Система/точки фокусування 179 точок (автофокусування з визначенням фази), 25 точок (автофокусування з визначенням контрастності)
Підсвічування автофокусу так
Ручне фокусування так
Режими автофокусування однокадрова
Фіксація автофокусування є
Тип затвора електрокерований затвор щілинного типу
Витримка 1/4000 - 30 с
Режими виміру експозиції центрозважений
Фіксація автоекспозиції є
Компенсація експозиції +/- 5 EV з кроком 1/3 або 1/2
Брекетинг автоекспозиції 3/5 кадри (1.0 EV, 2.0 EV, 3.0 EV: лише 3 кадри)
Еквівалентна чутливість ISO 100 - 25600
Серійна зйомка так
Автоспуск 2/10 с
Покадровая зйомка так
Режими зйомки S (покадровий)
Налаштування балансу білого хмарність
Брекетинг балансу білого +/- 3 кадри
Максимальний розмір фотографії 6000 x 4000
Формат запису знімків RAW
Макс. роздільна здатність запису відео 1920 x 1080
Відео зі звуком стерео
Тип видошукача електронний
Поле зору 100 %
Корекція діоптрій від -4.0 до +3.0
Розмір ЖК-екрану 3"
Налаштування яскравості 5 рівнів
Поворотний екран так
Функції перегляду показ слайдів
Спалах вбудований + башмак
Провідне число 6 м (при ISO 100)
Режими роботи синхронізація по 2-й шторці
Можливість підключення зовнішнього спалаху так
Тип карток пам'яті SD/SDHC/SDXC
Особливості поворотний екран
Бездротовий зв'язок Wi-Fi
Інтерфейси micro-HDMI
Тип живлення NP-FW50
Ємність акумулятору 1080 mAh
Ресурс акумуляторної батареї 360 кадрів
Фізичні розміри (д/в/г) 120 x 66.9 x 45.1 мм
Вага 344 г
Колір чорний