Цифровий фотоапарат Sony Alpha 7 M3 28-70mm Kit Black (ILCE7M3KB.CEC)

Код товару: 937263
Є в наявності
95773 Грн
 • Доставка
 • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
 • Відправка Новою поштою
 • Відправка Укрпоштою
 • Умови оплати
 • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
 • Безготівковий для юр.осіб: 95773грн.
 • Гарантія
 • Гарантійний термін: 24 міс.
 • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
 • Інформація по SONY ILCE7M3KB.CEC
 • Виробник: SONY
 • Країна-виробник: Китай
 • Гарантія: 24 міс.
 • Модель: Alpha 7 M3 28-70mm Kit Black
 • Код виробника: ILCE7M3KB.CEC
 • Вага: 1.85 кг.
 • Габарити: 15x24x14 см.
 • Короткий опис:

  Тип матриці - КМОП (CMOS), стабілізація - оптична, розмір матриці - 36 x 24 мм, число ефективних пікселів - 24.2 Mpx, максимальна діафрагма - f/3.5-5.6, оптичний зум - 0.19x, Макс. роздільна здатність запису відео - 3840x2160, тип видошукача - електронний, розмір ЖК-екрану - 3", тип карток пам'яті - Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD/SDHC/SDXC/UHS-I/UHS-II, MS micro, microSD/microSDHC/microSDXC, бездротовий зв'язок - Wi-Fi, Bluetooth, NFC, тип живлення - NP-FZ100, Колір - чорний

Опис SONY Alpha 7 M3 28-70mm Kit Black

Цифровий фотоапарат SONY Alpha 7 M3 28-70mm Kit Black (ILCE7M3KB.CEC)
Система обробки зображень наступного покоління і нова матриця забезпечують поліпшення якості до 1,5 стопа. Стандартний діапазон чутливості становить до ISO 51200, а динамічний діапазон при низькій чутливості -15 стопів. Вдосконалені технології передачі деталей і локального шумозаглушення забезпечують зниження рівня шуму і високу загальний дозвіл. Крім того, значно поліпшена передача кольору, особливо тонів шкіри і відтінків пейзажів. Камери ?7 III також підтримують виведення сигналу в 14-бітному форматі RAW навіть при безшумної і серійної зйомки.
Більш швидка і стабільна автофокусування в широкій області. Удосконалена система обробки зображень і алгоритми автофокусування камери ?9, оптимізовані для ?7 III, збільшують швидкість і покращують точність автофокусування, а також підвищують ефективність відстеження. 693 точки фазового автофокусування і 425 точок контрастною автофокусування забезпечують високощільні покриття широкої області. Завдяки вдвічі збільшеною швидкості автофокусування і більш точному відстеженню можна встановлювати і утримувати фокус на що швидко об'єктах. ?7 III забезпечує точне автофокусування навіть при яскравості EV-3.
Фазова автофокусування в фокальній площині підтримує використання об'єктивів з байонетом А. фазового автофокусування можна використовувати, навіть встановивши на камеру ?7 III об'єктив з байонетом A за допомогою адаптера LA-EA3. Система фазового автофокусування в фокальній площині на 693 точки охоплює широку область, а також забезпечує швидкий відгук і високоефективне відстеження.
Автофокусування по очах тепер підтримує режим AF-C. Тепер автофокусування по очах підтримує режим AF-C і характеризується більшою точністю, що значно покращує продуктивність при портретній зйомці, а скорочення часу автофокусування спрощує портретну зйомку рухомих об'єктів, навіть якщо вони дивляться вниз, відвертаються від камери або коли особа частково затемнене. Камера ?7 III дає можливість використовувати автофокусування по очах, якщо за допомогою адаптера встановлений об'єктив з байонетом A.
Кнопка включення автофокусування і мультіпереключатель. Автофокусування активується за допомогою спеціальної кнопки, так що ви можете сконцентруватися на тому, коли спустити затвор, щоб миттєво зробити знімок. Мультіпереключатель дозволяє швидко і без проблем перемістити точку фокусування. Вибирати і переміщати точки фокусування можна інтуїтивно, що дає можливість знімати рухомі об'єкти.
Зручність автофокусування. Чутливість відстеження при фотографуванні об'єктів, які рухаються за межами області фокусування, регулюється в п'ять кроків. Точки і області автофокусування залишаються колишніми або змінюються при зміні орієнтації (горизонтальної на вертикальну і навпаки) в залежності від умов зйомки. Фіксування області автофокусування дозволяє зберігати часто використовувані настройки точок і призначати їх спеціальним кнопкам для зручності.
До 10 кадрів / с з відстеженням AF / AE. Новий затвор і вдосконалена система обробки зображень камери ?7 III дозволяють вести серійну зйомку з частотою до 10 кадрів / с і відстеженням AF / AE (до 8 кадрів / с2 з мінімальною затримкою в режимі серійної зйомки Live View), забезпечуючи стабільну зйомку навіть швидко рухаються. За один сеанс серійної зйомки можна отримати до 177 зображень в форматі JPEG (стандартний) і повному дозволі, 89 стислих або 40 незжатих зображень RAW22.
Покращена функціональність для серійної зйомки. Зображення, отримані під час серійної зйомки, можна групувати для перегляду, видалення або блокування доступу. Крім того, висока продуктивність при серійній зйомці і підтримка носіїв UHS-II полегшують запис даних на карти пам'яті. За допомогою кнопки меню і Fn можна миттєво змінити налаштування після серійної зйомки під час запису даних.
Зйомка з придушенням мерехтіння.Камера автоматично розпізнає мерехтіння від люмінесцентних ламп та інших штучних джерел світла, а параметри спрацьовування затвора коригуються для забезпечення максимальної якості фотографій. Завдяки цьому придушуються артефакти кольору і експозиції у верхній і нижній частинах фотографій, знятих на високій швидкості затвора, а також коливання кольору і експозиції при серійній зйомці, що сприяє більш високій якості знятого в приміщенні матеріалу.
4K-відео з чіткою, природною і реалістичною картинкою. При зйомці повнокадровому 4K-відео високої роздільної здатності з попіксельно зчитуванням без об'єднання пікселів можна стискати приблизно в 2,4 рази більше даних, ніж потрібно для формату 4K (QFHD: 3840 x 2160), що зводить до мінімуму ефекти муару і східчастих контурів. Удосконалена система обробки зображень дозволяє записувати високоякісні повнокадрові 4K-відео із середнім і високим значенням ISO, так що потенціал формату 4K вдасться реалізувати в кожному кадрі.

Характеристики SONY Alpha 7 M3 28-70mm Kit Black

Ємність акумулятору 2280 mAh
Загальна кількість пікселів 25.3 Mрх
Особливості сенсорний дисплей
Тип фотокамер Системні
Лінійка Alpha
Тип матриці КМОП (CMOS)
Стабілізація оптична
Розмір матриці 36 x 24 мм
Число ефективних пікселів 24.2 Mpx
Співвідношення сторін 3:2
Процесор обробки зображення BIONZ X
Винесена окулярна точка 23 мм (від центру лінзи окуляра)
Захист від пилу захисне покриття сенсору
Комплектація фотоапарата з об'єктивом (Kit)
Підтримка змінних об'єктивів так
Байонет Sony E
Об'єктиви в комплекті FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS
Мінімальна фокусна відстань 28 мм (35мм еквівалент: 42мм)
Максимальна фокусна відстань 70 мм (35мм еквівалент: 105мм)
Максимальна діафрагма f/3.5-5.6
Конструкція 9 елементів в 8 групах
Оптичний зум 0.19x
Тип автофокусу високошвидкісний автофокус (контрастний і фазовий)
Система/точки фокусування Повний кадр, 35 мм: 693 точки (фазове автофокусування); режим APS-C з повнокадровим об'єктивом: 299 точок (фазове автофокусування), з об'єктивом APS-C: 221 точка (фазова автофокусування) / 425 точок (контрастне автофокусування)
Робочий діапазон автофокусування EV3-EV20
Підсвічування автофокусу так
Ручне фокусування так
Режими автофокусування точкова
Мінімальна відстань фокусування 30 см
Максимальна відстань фокусування
Тип затвора фокальний затвор з електронним управлінням
Витримка 1/8000 - 30 с
Режими виміру експозиції центрозважений
Діапазон роботи експозаміру EV-3 - EV20
Фіксація автоекспозиції кнопкою AE-L
Компенсація експозиції +/- 5 EV з кроком 1/3 або 1/2
Брекетинг автоекспозиції 9 кадрів (+/- 1/3, 1/2, 2/3, 1.0 ступенів EV)
Еквівалентна чутливість ISO 100 - 51200
Серійна зйомка так
Автоспуск 5 с
Покадровая зйомка так
Режими зйомки MUP (підйом дзеркала)
Налаштування балансу білого хмарність
Брекетинг балансу білого +/- 3 кадри
Максимальний розмір фотографії 6000 x 4000
Формат запису знімків RAW
Макс. роздільна здатність запису відео 3840x2160
Відео зі звуком стерео
Тип видошукача електронний
Поле зору 100 %
Корекція діоптрій від -4.0 до +3.0
Розмір ЖК-екрану 3"
Налаштування яскравості 5 рівнів
Сенсорний екран так
Поворотний екран так
Функції перегляду показ слайдів
Спалах башмак
Режими роботи синхронізація по 2-й шторці
Можливість підключення зовнішнього спалаху так
Тип карток пам'яті SD/SDHC/SDXC/UHS-I/UHS-II
Бездротовий зв'язок Wi-Fi
Інтерфейси вхід для мікрофона
Тип живлення NP-FZ100
Ресурс акумуляторної батареї 710 кадрів
Фізичні розміри (д/в/г) 126.9 x 95.6 x 73.7 мм
Вага 650 г
Колір чорний