Цифровий фотоапарат Sony Alpha 7M4 28-70mm Kit Black (ILCE7M4KB.CEC)

Код товару: 1259309
Є в наявності
129418 Грн
 • Доставка
 • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
 • Відправка Новою поштою
 • Відправка Укрпоштою
 • Умови оплати
 • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
 • Безготівковий для юр.осіб: 129418грн.
 • Гарантія
 • Гарантійний термін: 24 міс.
 • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
 • Інформація по SONY ILCE7M4KB.CEC
 • Виробник: SONY
 • Країна-виробник: Китай
 • Гарантія: 24 міс.
 • Модель: Alpha 7M4 28-70mm Kit Black
 • Код виробника: ILCE7M4KB.CEC
 • Вага: 1.73 кг.
 • Габарити: 27x17x16 см.
 • Короткий опис:

  Тип матриці - CMOS Exmor RS, стабілізація - оптична, розмір матриці - 36 х 24 мм, число ефективних пікселів - 33.0 Мрх, максимальна діафрагма - f/3.5-5.6, Макс. роздільна здатність запису відео - 3840x2160, тип видошукача - електронний, розмір ЖК-екрану - дисплей 3" сенсорний, тип карток пам'яті - SD/SDHC/SDXC, CFexpress Type A, бездротовий зв'язок - Wi-Fi, Bluetooth, тип живлення - sony np-fz100, Колір - чорний

Опис SONY Alpha 7M4 28-70mm Kit Black

Поза звичними межами.
Нове покоління авторів.
З чудовими характеристиками фото- та відеознімання камера α7 IV дає змогу не тільки створювати кадри, що захоплюють дух, а й відразу передавати їх. α7 IV — це камера, створена, щоб втілювати в життя творчі задуми сучасних авторів.

Основи ніколи не були такими гарними
Приготуйтеся отримати натхнення. Реалістична роздільна здатність α7 IV та неймовірне автофокусування на основі ШІ в доповненні сучасних технологій світового рівня з оброблення зображень.

Нова повнокадрова CMOS-матриця 33 МП із тиловою підсвіткою
Нова CMOS-матриця Exmor R α7 IV на 33.0 МП пропонує швидке зчитування, високу чутливість, низький рівень шуму та точне перенесення кольорів, забезпечуючи видатну продуктивність і чудову якість зображення фото- та відеознімання.

Передове оброблення зображень із BIONZ XR
α7 IV використовує найновіший процесор оброблення зображень, який пропонує підвищену продуктивність, найкращу якість та перенесення кольорів. Висока швидкість оброблення дає змогу впевнено вести серійне знімання, а також отримувати відгук під час передавання даних.

Вища роздільна здатність, краще передавання кольору
Нова матриця 33 МП та процесор задають нову планку якості зображення
Камера α7 IV пропонує більшу кількість пікселів і роздільну здатність вищу, ніж у моделі α7 III. А разом із потужною матрицею Exmor R переваги α7 IV виходять за межі простих цифр, показуючи чималий розвиток технології оброблення зображень від Sony. Випробуйте нову колірну градацію та деталізацію, а також м'які, природні текстури зображення шкіри.

Задавайте настрій із 10 попередньо встановленими режимами Creative Look
Вибір із десяти попередньо встановлених режимів Creative Look та восьми параметрів дає змогу швидко встановити настрій для фотографій, відеозаписів та прямих трансляцій. А оскільки не потрібне подальше редагування, поділитися своїм баченням можна одразу після знімання.

10-розрядний формат HEIF для плавних градацій на фото
Поряд зі звичайними форматами RAW та JPEG, для фотознімання можна вибрати HEIF (High Efficiency Image File). Плавні переходи з глибиною кольору 10-біт дають реалістичне зображення неба та портретів, у яких важлива непомітна, природна градація.

5-вісна оптична стабілізація зображення
Компенсація витримки до 5.5 кроку завдяки вбудованому стабілізатору
Високоточний пристрій стабілізації α7 IV і датчики гіроскопа разом з алгоритмами стабілізації зображення забезпечують компенсацію витримки до 5.5 кроку, даючи змогу досягти максимальної роздільної здатності та продуктивності матриці камери 33.0 МП.

Зовнішні спалахи Sony працюють разом із системою розпізнавання облич
Нові зовнішні спалахи Sony взаємодіють із камерою α7 IV і настроюють експозицію за допомогою функції розпізнавання облич, забезпечуючи природні відтінки шкіри. Точна синхронізація балансу білого та виміри P-TTL на високому рівні швидкісного серійного знімання дають неперевершену надійність і творчу свободу — будуть чітко помітні навіть динамічні об'єкти в мінливому освітленні.

Зовнішнє керування спалахами
Для більшої зручності під час знімання можна керувати сумісним спалахом та бездротовим пультом, приєднаним до α7 IV, безпосередньо в інтерфейсі камери.

Покращене швидке гібридне автофокусування
Швидке гібридне автофокусування з фазовим та контрастним АФ розвивається для забезпечення більшої швидкості, точності та продуктивності відстеження. За допомогою системи 4D FOCUS від Sony 759 точок фазового АФ дають широке та щільне охоплення, що покриває приблизно 94% площі фото- та відеокадру.

Серійне знімання за 10 кадрів/с зі швидким вивільненням буфера
Як механічні, так і електронні закриви дають змогу знімати понад 800 кадрів, до 10 кадрів/с, з відстеженням АФ/АЕ завдяки великому буферу пам'яті α7 IV, швидкісному процесору BIONZ XR та швидшому записуванню на карту пам'яті.

Відстеження від Sony в реальному часі на основі ШІ
Алгоритм розпізнавання об'єктів від Sony обробляє просторові дані про колір, малюнок (яскравість) і відстань (глибину) у реальному часі. ШІ дає змогу з високою точністю знаходити та відстежувати очі та обличчя об'єкта (людини, тварини або птиці). Просто виберіть об'єкт для відстеження та залиште всю роботу камері.

Покращене автофокусування за очима у реальному часі
Тримайте фокус на вибраному оці та зосередьтеся на композиції
Висока швидкість нового процесора неабияк збільшує продуктивність АФ у реальному часі, навіть якщо об'єкт відводить погляд. Сенсорне відстеження можна використовувати для того, щоб одним торканням екрана запускати відстеження будь-якого об'єкта в кадрі в реальному часі з одночасним автофокусуванням у разі виявлення ока.

Фотографії вихованців — це просто
Швидке та точне фокусування допоможе в складному зніманні тварин
Якщо для об'єктів виявлення вибрати «Тварину», камера автоматично знайде очі об'єкта та простежить за ними, забезпечуючи високу якість знімання як свійських тварин, так і диких тварин. Надійна система відстеження та точне фокусування роблять розпізнавання очей тварини кращим, навіть якщо її морда перевернута.

АФ за очима у реальному часі для знімання птахів
Виявлення пташиних очей працює як під час фотографування, так і відеозаписування
Уперше в камерах серії α можна використовувати зображення пташиних очей і для фотографій, і для відеознімання, для цього досить вибрати об'єкт «Птах». Потужна швидкість і точність камери дають змогу автоматично відстежувати конкретного птаха, незалежно від того, сидить він чи в польоті, і тримати фокус на його очах, попри швидкі та непередбачувані рухи.

Плавне та природне відео у форматі 4K 60p
Тепер завдяки новій матриці α7 IV і широкому динамічному діапазону для плавного знімання об'єктів, що рухаються, ви можете записувати відео в роздільній здатності до 4K 60p з повнопіксельним зчитуванням без об'єднання.

Передискретизація 7K для виразних та деталізованих кадрів
Повнокадрова передискретизація 7K під час відеознімання у форматі 4K до 30p забезпечує високу роздільну здатність та деталізацію 4K. Виберіть режим, який найкраще підходить під ваше завдання, і довірте всю роботу камері.

Вибирайте картинку для виразнішого відео
Підтримка S-Cinetone, Creative Look та S-Log
Колірна схема S-Cinetone, що ґрунтується на технологіях камер, як-от VENICE від CineAlta, навіть без додаткового редагування забезпечує дивовижне зображення з красивими відтінками шкіри. Попередньо встановлені режими Creative Look дають змогу створити більше цікавих візуальних ефектів безпосередньо під час знімання. А використання гами S-Log дає доступ до повного динамічного діапазону камери (понад 15 кроків) для зручнішого процесу поствиробництва.

Нова компенсація «дихання»
Завдяки нашим новітнім розробленням у галузі камер і паралельних об'єктивів α7 IV пропонує інноваційну компенсацію «дихання» фокуса виключно для об'єктивів Sony з байонетом E. Завдяки мінімальному зміщенню поля огляду, яке може відбуватися під час зміни фокусу, із широким спектром об'єктивів Sony з байонетом E можна досягти дивовижних результатів під час знімання та відкрити нові творчі можливості.

Карта фокусування для візуалізації глибини різкості
Нова функція карти фокусування відповідає потребам професійних авторів і дає змогу з легкістю візуалізувати глибину різкості під час знімання. Інформація про фокус (карта глибини) у реальному часі накладається на зображення на дисплеї, даючи змогу бачити, які зони розміщені у фокусі або поза ним.

Продуктивний активний режим стабілізації зображення
Надійна підтримка під час відеознімання з рук
Активний режим стабілізації для відеознімання ґрунтується на високоточному пристрої стабілізації камери, датчиках гіроскопа та складних алгоритмах. Він точно визначає необхідний рівень компенсації та має стабілізацію, забезпечуючи стабільне відеознімання у форматі 4K, не впливаючи на компактні розміри та мобільність камери α7 IV

Миттєво перетворіть свою α7 IV на вебкамеру
Все, що потрібно для перетворення повнокадрової α7 IV на високопродуктивну вебкамеру, це USB-приєднання. Немає потреби в складному попередньому налаштуванні. Просто приєднайте камеру до комп'ютера або смартфона через USB, виберіть "Потокову трансляцію (потокове USB-передавання)" і готово.

Миттєво діліться фотографіями та відеозаписами
Камера α7 IV призначена для простішого передавання даних, даючи змогу миттєво ділитися свіжими знімками та своїм баченням зі світом.

Додаткові функції Imaging Edge Mobile
Просте приєднання до Sony Imaging Edge Mobile та успішний обмін даними. Швидко налаштуйте параметри Wi-Fi для камери через під'єднання Bluetooth з низьким енергоспоживанням та контролюйте автоматичне передавання зображень.

Wi-Fi 5 ГГц
Доступна функція бездротової мережі LAN з діапазоном 5 ГГц на додаток до звичайного діапазону 2.4 ГГц (підтримуються стандарти IEEE 802.11a/b/g/n/ac). Серед переваг приєднання 5 ГГц швидше передавання даних.

Передавання файлів через FTP у фоновому режимі
Ця функція дає змогу надсилати фото та відеофайли на вказаний віддалений FTP-сервер через бездротову мережу LAN, високошвидкісну дротову мережу LAN (через сумісний кабель-адаптер USB-Ethernet до порту USB Type C® камери) або смартфон із USB.

Зручніший робочий процес вибору та редагування
Завдяки низці індивідуальних змін вибору та редагування зображень камера α7 IV загалом забезпечує спокійніший робочий процес та ефективніше керування великими обсягами даних.

Прагнення досягти нульового впливу на довкілля
Надихаючись красою світу, Sony робить свій внесок у захист Землі та водночас допомагає авторам створювати ще захопливіші та креативніші кадри. Перед Sony Group стоїть мета до 2050 року досягти нульового впливу на довкілля, й у зв'язку з цим ми розвиваємо численні ініціативи.

Наш план і α7 IV
Ми працюємо на благо захисту довкілля, зокрема під час випуску α7 IV
Для будь-якого нового продукту Sony ми продумуємо екологічний життєвий цикл, включно з розробленням, виробництвом, пакуванням та логістикою. У корпусі α7 IV використовується якісний перероблений пластик, який підходить для перероблення нарівні з пакованням. Щоб знизити шкоду від виробництва, ми у великих масштабах генеруємо відновлювану сонячну енергію.

Imaging Edge Desktop для функцій Remote, Viewer та Edit
Робіть високоякісні світлини за допомогою застосунків Imaging Edge для ПК. Remote дає змогу дистанційно керувати зніманням і стежити за ним з ПК. Під Viewer можна оцінювати й вибирати світлини з бібліотек. У Edit зручно обробляти файли RAW і експортувати їх у формі готових знімків.

Характеристики SONY Alpha 7M4 28-70mm Kit Black

Тип матриці CMOS
Розмір матриці full frame
Ручне фокусування
Витримка 30 - 1/8000
Сенсорний екран
Тип фотокамери компактна
Тип процесора BIONZ XR
Матриця
Світлочутливість (ISO) 100-512000
Тип живлення акумулятор
Кількість мегапікселів 34.1 Mп
Формат файлів RAW
JPEG
HEIF
Об'єктив
Вага 658 г З Акумулятором І Картою Пам'яті
Тип фокусування АФ
Колір чорний
Режими фокусування AF
DMF
AF-A
AF-S
AF-C
Кріплення об'єктива Sony FE
Фокусна відстань 28-70 мм
К-сть точок фокусування 759
Тип затвору механічний
електронний
Мін. відстань для фокусування 30 см
Пило-, вологозахищений
Дисплей
Діагональ дисплея 3 "
Розподільна здатність дисплея 1036.8 тис. пікс
Поворотний дисплей
Видошукач електронний
Кроп видошукача 0.78 x
Охоплення кадру 100 %
Зйомка відео
Максимальна роздільна здатність відео 3840x2160
Частота кадрів 120 кадр/с
Формати запису файлів XAVC S
H.265
XAVC HS
Зйомка / експозиція
Cерійна зйомка 10 кадр/с
Баланс білого авто
денне світло
тінь
хмарно
лампи розжарювання
флуоресцентні лампи
спалах
під водою
спеціальний
Брекетинг балансу білого Спалах
Покадрова зйомка
Режими автофокусу AF
Пам`ять і роз'єми
Типи карт пам'яті SD
SDHC
SDXC
UHS-II
UHS-I
CFexpress Type A
USB-порт
HDMI
Комунікації Wi-Fi
Bluetooth
2 слота для карт пам'яті
Роз'єми і порти вихід на навушники
стереофонічний
Спалах
Підключення зовнішнього спалаху
Діапазон застосування +/- 3,0 EV
Режими спалаху авто
повільна синхронізація
бездротовий спалах
синхронізація за задньою шторкою
заповнювальний
високошвидкісна синхронізація
зменшення ефекту червоних очей
Живлення
Знімків на заряді 520 шт
Додатково
Комплектація Цифрова фотокамера
Фізичні
Габарити (ШхВхТ) 31.3x96.4x79.8 мм