Модуль D-Link DEM-201F для комутаторів DES-3018/3026 (1 порт 100Base-FX)

Код товару: 69242
Під замовлення
443 Грн
  • Інформація по D-Link DEM-201F
  • Виробник: D-Link
  • Гарантія: 12 міс.
  • Код виробника: DEM-201F
  • Короткий опис:

    1-port 100BASE-FX (SC) multi-mode fiber module, up to 2km

Характеристики Модуль D-Link DEM-201F для комутаторів DES-3018/3026 (1 порт 100Base-FX)

Гарантія 12
Виробник D-Link
Артикул DEM-201F
Код ТДБ TD-00085791