Патч-корд волоконно-оптичний DIGITUS SC/UPC-SC/UPC, 50/125, MM, OM3, duplex, 3м DK-2522-03/3

Код товару: 413498
Є в наявності
257 Грн
  • Доставка
  • Самовивіз м.Київ вул.Стрийська 3
  • Відправка Новою поштою
  • Відправка Укрпоштою
  • Умови оплати
  • Для фіз.осіб: готівковий розрахунок, оплата на картку, накладений платіж
  • Безготівковий для юр.осіб: 257грн.
  • Гарантія
  • Гарантійний термін: 60 міс.
  • Повернення товару протягом 14 днів. Детальніше
  • Інформація по DIGITUS DK-2522-03/3
  • Виробник: DIGITUS
  • Країна-виробник: Китай
  • Гарантія: 60 міс.
  • Код виробника: DK-2522-03/3
  • Вага: 0.05 кг.
  • Габарити: 19x2x21 см.

Характеристики Патч-корд волоконно-оптичний DIGITUS SC/UPC-SC/UPC, 50/125, MM, OM3, duplex, 3м DK-2522-03/3

Основні параметри
Тип коннектора SC-SC
Тип волокна Багатомод
Тип шнура Дуплекс
Довжина 3 м
Оболонка LSOH
Тип кабеля I-VH 2G50/125
Клас волокна OM3
Колір кабелю аква
Діаметр волокна 50 мм /125 мм
Діаметр кабеля 3 мм
Додаткові параметри
Полірування UPC