Кухонний ніж Yaxell серія "Hana" для нарізки 150 мм (34816)

Код товару: 1680990
Під замовлення
4271 Грн
  • Інформація по Yaxell 34816
  • Виробник: Yaxell
  • Країна-виробник: Японія
  • Модель: серія "Hana" для нарізки 150 мм
  • Код виробника: 34816
  • Вага: 0.5 кг.
  • Габарити: 25x6x3 см.
  • Короткий опис:

    Серія - Hana, Призначення - для нарізки, для тонкої нарізки (слайсер), Матеріал леза - дамаська сталь, Колір руків'я - дерево

Опис Yaxell серія "Hana" для нарізки 150 мм

Ніж серії Hana від Yaxell підходить для щоденного використання на професійній або домашній кухні, оскільки витримує будь-яке робоче навантаження. В основі високоякісної сталі Movax (хром, молібден, ванадій) покрита захисними обкладками з 3 шарів нержавіючої сталі. Преміальна восьмикутна темно-коричнева ручка Pakka Wood (композит дерева та смоли), розроблена досвідченими дизайнерами Yaxell, забезпечує ідеальний баланс та оптимальний контроль. Поєднання матеріалів та дизайну Yaxell забезпечує відмінний зовнішній вигляд та зручність нарізки, що робить ці ножі найкращим вибором на кухні. Це ідеальний вибір як для професійних шеф-кухарів, так і для домашніх кухарів-ентузіастів, які шукають високу якість, довговічність та сучасність на своїй кухні.

Переваги:

  • Матеріал: дамаська сталь
  • Матеріал ручки: Pakka Wood
  • Марка матеріалу клинка: сталь Movax
  • Кількість шарів: 3
  • Кут заточування: 15⁰
  • Твердість за шкалою Роквелла: 58 одиниць (HRC)
  • Брендова упаковка

Ножі Yaxell по праву вважаються одними з найкращих японських кухонних ножів. Виготовляються ці ножі в місті Секі (Seki), яке з XIII століття є центром японського ножеробства. Виробництво ножів Yaxell було засновано у 1932 році і на сьогоднішній день продукція цієї компанії поставляється до 27 країн світу. При виробництві ножів компанія Yaxell використовує ексклюзивні технології термообробки сталі, результатом яких є висока гострота і стійкість ріжучої кромки ножа.

Професійні кухарі для комфортної роботи на кухні часто вибирають якісні кухонні ножі, виготовлені в Японії. Не секрет, що кухонні японські ножі - це абсолютно унікальний продукт на сучасному ринку кухонної кухарської атрибутики. Ножі кухонні японські – це поєднання багаторічних традицій, колосального досвіду із застосуванням новітніх технологій та ультрасучасних матеріалів, жорстким контролем якості виробу на всіх етапах його виробництва.

Характеристики Yaxell серія "Hana" для нарізки 150 мм

Серія Hana
Призначення для тонкої нарізки (слайсер)
Тип кріплення руків'я всадний
Особливості ергономічна форма ручки
Матеріал леза дамаська сталь
Матеріал руків'я пакка
Довжина леза 150 мм
Колір руків'я дерево
Колір леза нержавіюча сталь